Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

voirec+
Autor Wiadomość
24-11-2013, 18:21,
Post: #1
Ekspert
Tłumacz
VIP
Offline


Wyróżnienia:

voirec+
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji voirec+

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV


voirec+ Screenshot voirec+ Screenshot voirec+ Screenshot
Kafelkomaniacy ostatnia nasza seria "To nie prawda że na WP nie ma aplikacji" udowodniła że tak naprawdę pogłoski o słabości aplikacyjnej tego systemu to tylko bajeczki opowiadane przez tych którzy nigdy z systemem nie mieli do czynienia. Teraz rozpoczynamy nową serię zatytułowaną "Perełki z Windows Phone marketu" pokazującą najciekawsze zupełnie nowe aplikacje które ostatnio niczym grzyby po deszczu wyskakują w sklepie Microsoftu.

Na pierwszy ogień świeżutka polska aplikacja VOIREC+ która na pierwszy rzut okiem jest popularnym dyktafonem jakich wiele. W istocie jest to bardzo prosty dyktafon posiadający oczywiście zharmonizowany interfejs Metro. Co jest ciekawego w tej aplikacji zatem skoro umieściłem ją w tej serii? Otóż aplikacja posiada doskonale rozbudowane zaplecze nie tylko synchronizacji nagrań wykonanych z dyktafonu ale również możliwość banalnego ich przesyłania poprzez WI-FI Pen Drive. Sprawdziłem i faktycznie funkcja działa znakomicie i w kilka sekund nasze nagrania możemy przekopiować do komputera.

Inną fajną funkcjonalnością jest "autonagrywający kafelek"! Przypinamy kafelek który po kliknięciu rozpoczyna nagrywanie. Proste łatwe i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie.

A oto co pisze autor o swoim dziele:
"voirec+ to najbardziej zaawansowany dyktafon dla Windows Phone. Oferuje możliwość tworzenia nagrań o nieograniczonej długości (tak długo jak masz miejsce na telefonie), auto-startujący kafelek, abyś mogła/mógł pracować wydajniej i wygodniej(!), nagrywanie podczas blokady ekranu, wsparcie dla udostępniania plików po WIFI oraz chmury DataShare. Nowoczesny i przyjazny interfejs + wsparcie techniczne. Aplikacja zapewnia bezpieczeństwo danych: w przypadku rozładowania baterii nie stracisz tego co już zostało nagrane!"

İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        İmageZnajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post


[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila


Wróć do góry