Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Bug Jelly bean htc sensation xe
Autor Wiadomość
27-11-2013, 21:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2013, 21:15 przez wincey. Powód: Brak )
Full User
Niedostępny
wincey

Nagrody:

Bug Jelly bean htc sensation xe
Urządzenie z Androidem:
HTC Sensation XE

Witam!
Posiadam Htc Sensation xe. Otóż nie lubię stockowych romów, więc wgrałem customa z JB. Wszystko ładnie chodzi, ale jest pewien bug- przy słuchaniu muzyki telefon zaczyna przełączać utwory i dzwonić do ostatniego połączenia. Od znajomego dowiedziałem się, że ten bug związany jest z tym, że firma htc nie wypuściła jb na mój telefon i dlatego nie jest to zbytnio stabilny system dla niego. Czy znacie jakiś sposób na pozbycie się tego buga ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
27-11-2013, 22:38,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

RE: Bug Jelly bean htc sensation xe
Wgraj CM Wink Sam nic nie zrobisz z tym, jeśli chłopakom z xda się nie udało Wink
28-11-2013, 18:16, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2013, 18:27 przez wincey. Powód: Brak )
Full User
Niedostępny
wincey

Wyróżnienia:

Tam cm... miałem Pacmana
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
- ten sam problem, a poza tym brak beatsow i brzydki interfejs nie przekonuje mnie.

EDIT: Oczywiście zostałbym przy ICSie, ale w związku z tym, że ostatnio wyszedł vipers z sense 5 po prostu nie moge...
A co do innych romów od razu mówie: bug występuje na każdym romie nowszym od icsa, po prostu wystarczy odpalić muzykę na odtwarzaczu GP.
28-11-2013, 21:13,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

To może wywal stockowy odtwarzacz i dialer na jakiś z GooglePlay?
29-11-2013, 17:18,
Full User
Niedostępny
wincey

Wyróżnienia:

Widocznie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi... po 1. Napisałem, że bawiłem się w te CMowe romy i jak zapewne wiesz, nie ma tam stockowych odtwarzaczy i wstępował tam ten sam problem, po 2 napisałem, że w odtwarzaczu GP jest ten sam problem...
29-11-2013, 17:29,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

Teraz rozumiem. Zapytaj dev z xda, dlaczego tego nie da się tego zrobić i w którym miejscu jest ten bug. Można by spróbować przeportować pliki JB z One S Tongue

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila