Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Dungeon Hunter 4
Autor Wiadomość
02-12-2013, 21:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2013, 21:06 przez dymekxxl. Powód: Brak )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Dungeon Hunter 4
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji Dungeon Hunter 4

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV

Dungeon Hunter 4 Screenshot Dungeon Hunter 4 Screenshot Dungeon Hunter 4 Screenshot

Microsoft faktycznie rozpoczyna wojnę również na froncie aplikacji. Od pewnego czasu możemy zauważyć naprawdę mocną intensyfikację wydawniczą jeżeli chodzi o nowe tytuły w Windows Phone Store! Dziś mamy dla was świeżutki i zaawansowany graficznie hit prosto z Androida czyli Dungeon Hunter 4 od Gameloftu!

Dungeon Hunter to chyba każdemu doskonale znana seria od francuskiego producenta gier! Tym razem zagościła ku uciesze nas kafelkowców na naszych Windows Phonach. Wcielamy się w rolę rycerza lub innego stwora i standardowo walczymy ze złem o dobro! Doskonała grafika! Oprawa muzyczna i to coś co przesądziło o popularności tej sagi!

Ciekawostką pozostaje jednak fakt że to już kolejna propozycja od Gameloftu. Czyżby francuski producent obraził się na strefę XBOX? Szkoda ale ważne że się pojawiła i to za DARMO!

İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
03-12-2013, 17:58,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: Dungeon Hunter 4
Z racji iż nie mogę się oderwać od wczoraj od DH4 postanowiłem trochę więcej dodać o nowej produkcji gameloftu na Windows Phone. Gra naprawdę potrafi mocno wciagnąć i jest typowa produkcją gdzie wcielamy się w jedną z 4 postaci i przemierzamy naprawdę gigantyczny świat jaki podarowali nam twórcy. Oczywiście po drodze podwyższamy levele, aktualizujemy moce, zbieramy sprzęt militarny i naparzamy w ciemne moce. Co ciekawe gra jest fantastycznie zoptymalizowana. Poziom detali jest identyczny jak w wersji na androida lecz nie zdarzają sie lagi. Grałem w tę wersję zarówno na HTC ONE X jak i Xperii Z i niestety tam optymalizacja wolała o pomstę do nieba. Nie wiem jak jest teraz ale mówię z perspektywy doświadczeń sprzed jakiś 4-5 miesięcy.

Oprawa graficzna, optymalizacji - naprawdę należą się brawa. Ciekawą kwestia jest jednak jak wspominalem wyżej brak synchoronizacji z XBOX. To już druga po Asphalt 8 mega produkcja Gameloftu która nie wspiera usługi Microsoftu. Do tej pory Gameloft był wierny a teraz? Niestety nie znalazłem przyczyny tego stanu ani informacji na ten temat ale trzeba przyznać że jest to dziwne iż sztandarowe gry na WP8 pomijają jedną z fajniejszych jego usług.

Faktycznie mocno szkoda tej synchornizacji bo zawsze dostarczała dodatkowej porcji rozrywki. No cóż mimo to gra jest jedna z 5 najlepszych propozycji w sklepie Windows Phone 8 i mogę naprawdę smiało ja polecić.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry