Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Samsung szykuje następcę Ativa i godnego rywala Nokii Lumii 929!
Autor Wiadomość
06-12-2013, 20:37,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: Samsung szykuje następcę Ativa i godnego rywala Nokii Lumii 929!
Wiesz ja nawet nie śmiem się z Toba kłócić bo nie mam pojęcia jak to na dłuższa metę się sprawuje. Jednak pierwsze wrażenie jest doskonałe. Bardzo lubie gumowate materiały i dlatego jego wykonanie mi się spodobało. Ale jak mówie... ten co nie miał na stałe gówno wie w porównaniu do praktyka więc cofam swoje słowa...Smile
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
06-12-2013, 20:42,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

Nie no, na stałe też nie miałem, ale wiele sztuk widziałem z racji pracy i wiem jak ten telefon może wyglądać po pewnym czasie.
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-12-2013, 20:43,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Szkoda bo naprawdę myślałem że to wykonanie jest naprawdę solidne i juz się w sumie cieszyłem...wielka szkoda bo fatalnie zmarnowany potencjał...Wrażenie jednak robi niezwykle solidne. Ale nic czekajmy na nowego Windows Phona od SamsungaSmile
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

07-12-2013, 15:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2013, 16:08 przez Frozen. )
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

A tak bardziej na poważnie...

(06-12-2013, 20:14)dymekxxl napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Nie mniej fajny jest ten render i taki wygląd fona bardzo mi pasi Smile

Jednak mając w pamięci jak Samsung postępuje ze swoimi fonami w kwestiach aktualizacji to obawiam się najgorszego. Może jeszcze nie już i nie teraz, ale jak tych modeli będzie kilka...

WP poczyna sobie coraz śmielej na rynku mobilnym i przez ostatni rok (październik 2012 - październik 2013) zwiększył w nim swój udział aż ponad dwukrotnie - z 4,7% do 10,2%. 10% rynku - to już jest procent z którym trzeba się liczyć. Jest to o tyle ważne, że Android zwiększył swój udział "tylko" o ok. 7% - z 63,x do 70,x%. A pod uwagę należy tutaj wziąć ogólną ilość modeli słuchawek z Androidem i WP...
Jeśli tak dobrze popaczać, WP to nie tylko Nokia - choć to jest lwia część dostępnych słuchawek z WP. Jest tutaj również nieśmiało grający HTC (8S i 8X) i Huawei (Ascend W1/W2). Fony z WP zapowiada również Lenovo i kilku innych, pomniejszych graczy. Może nie są to urządzenia z najwyższych półek, niemniej są to ciekawe rozwiązania sprzętowe oferujące - jak na WP - sporą funkcjonalność i duży zapas mocy.
Dlatego właśnie sądzę, że Samsung raczej nie odpuści sobie kolejnego, potencjalnego i nieźle rokującego źródła zysku. Być może nie zagra on takim fonem jak z zapodanego rendera, ale coś do ogólnej puli dorzuci. Już nawet zagranie Ativem nie okazało takie najgorsze. Kokosów może nie przyniosło, ale moim zdaniem powinno być uznane za - jak to się mówi - rokujące.
Jeśli Samsung doceni ten segment rynku systemów mobilnych, to jest szansa, że będzie próbował złamać monopol Nokii - lub przynajmniej mu zagrozić w jakiś sposób. Nie jest to żadnym pewnikiem, ale opieram się tutaj na "rynkowej pazerności" Samsunga - tam gdzie jest zysk, tam jest i Samsung Big Grin
O ile taka sytuacja stworzy bardzo dobrą dla użytkownika konkurencję o tyle może w ten zakątek wprowadzić również, znane z Androida, produkowanie obligatoryjnych sierot - fonów porzucanych po jakimś czasie...

OK. Ale nie ma się co tutaj bawić we wróżenie. Mam tylko nadzieję, że WP8 będzie potraktowany przez Microsoft deko lepiej niż jego protoplasta z numerkiem 7 - jeśli tak, to jest duża szansa, że zainteresowanie tym systemem wśród producentów sprzętu będzie systematycznie rosło.
İmage

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila