Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Angry Birds GO!
Autor Wiadomość
07-12-2013, 16:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2013, 11:04 przez dymekxxl. Powód: Aktualizacja informacji )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Angry Birds GO!
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji Angry Birds GO!

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV

Angry Birds GO! Screenshot Angry Birds GO! Screenshot

Nie tak dawno Joe Belfiore zapowiadał że przyspieszenie aplikacyjne jakiemu zostanie poddany Windows Phone zaskoczy wszystkich! Istotnie ostatnio obserwujemy nagły wzrost pojawiania się coraz lepszych aplikacji na platformę mobilna Microsoftu!

Totalnie zaskoczyła firma Rovio która pomimo zapowiedzi iż wyda swoją najnowszą produkcję dopiero w po 11 grudnia już dziś prezentuje nam ANGRY BIRDS Go!

Jak widać na poniższym filmiku jest to tym razem gra gdzie nasze ptaszki... znaczy nie nasze ale te w grze ścigają się z innymi po bajkowych i pięknych torach. Grafika, muzyka i Angry Birdsy to murowany przepis na sukces firmy Rovio! Co jest dość ciekawe gra została wydana po za strefą XBOX i jest to już kolejna potężna pozycja po za tą usługą.

Serdecznie polecam nie spodziewany prezent od Rovio! Zobaczmy Ptaki w innej odsłonie! Jeszcze raz pokonajmy przebrzydłe świnie!

Po drobnej wpadce gra wraca do Windows Phone Store i można ją pobrać zupełnie za darmo a przyznam że warto. Może i gra nie wnosi żadnej rewolucji ale wyścigi znajomymi ptakami oraz tuningowanie swoich bryk sprawia frajdę:

İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
07-12-2013, 18:33,
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

RE: Angry Birds GO!
(07-12-2013, 18:32)Budniu napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

A co to oznacza w praktyce? Pytam bo nie wiem...
İmage
07-12-2013, 18:35,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Mi tam to lotto bo się nie podniecam strefa XBOX ale to dość dziwne że to kolejna rewelacyjna gra i do tego tak popularnej firmy która omija XBOXa... Asphalt 8, DH4 a teraz to... Myślałem że może to tylko polityka Gameloftu ,który tworzy alternatywną do XBOX Live usługę wewnątrz...ale teraz Rovio? Może to tylko wynik pomyłki?
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

07-12-2013, 18:37,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Też w praktyce nie wiem co to daje tak realnie po za kilkoma archiwmentami i jakimiś punkcikami do własnego profilu xbox... możemy jeszcze porównywać statystyki...dla mnie więcej w tym marketingu niż realnych korzyści...

İmage

11-12-2013, 11:04,
Ekspert
ROM Cooker
Tłumacz
VIP
Budniu

Wyróżnienia:

Realnie to nie daje NIC. Tylko zbieramy sobie punkty reputacji w usłudze Xbox (moja sygnatura). BTW szybko chłopcy działają -
Cytat:Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
ZANIM ZADASZ PYTANIE ZAJRZYJ DO INSTRUKCJI OBSŁUGI URZĄDZENIA, O KTÓRE PYTASZ, JEST TAM DUUUUUŻO INFORMACJI
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry