Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Move
Autor Wiadomość
08-12-2013, 20:11,
Post: #1
Ekspert
Tłumacz
VIP
Offline


Wyróżnienia:

Move
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji Move

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV


Move Screenshot Move Screenshot Move Screenshot
eOmniomaniacy i wy kafelkomaniacy każdego dnia staramy się prezentować wam nowości na Windows Phone. Kiedyś było z tym ciężko lecz obecnie musimy przebierać w tym co nowe i ciekawe!

Dziś zwrócimy się w stronę waszej logiki oraz waszej inteligencji! Prezentujemy doskonałą grę MOVE znana doskonale w świecie iOS i ogormnie popularną w świecie Androida. Pierwszy rzut oka nie wskazuje na dużą dawkę zabawy oraz zaawansowane rozwiązania graficzne. Wręcz przeciwnie - patrzycie na screeny powyżej i pytacie się: "Co to jest? No co to kurka jest?". Nic bardziej mylnego - grze wystarczy dać kilka leveli aby zaciekawila nas bez reszty. Zarówno oprawa dźwiękowa jak i wizualna to najwyższy poziom w tego typu produkcjach. Gra daje nam 1200 LEVELI i każdy jest inny i wymaga od nas coraz to większej bystrości i umiejętności kombinowania.

Gorąco polecam grę i namawiam na instalację tym bardziej iz jest zupełnie DARMOWA:


İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        İmageZnajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post


[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila


Wróć do góry