Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

SDK dla Windows - pierwszy krok ku zabawie!
Autor Wiadomość
09-12-2013, 22:55, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2013, 15:43 przez dymekxxl. Powód: Brak )
Post: #1
Ekspert
Tłumacz
VIP
Offline


Wyróżnienia:

SDK dla Windows - pierwszy krok ku zabawie!
Urządzenie z WP7:
WP8


İmage


Jak wiemy nie od dziś Windows Phone jest systemem zamkniętym gdzie nasz drogi Microsoft ograniczył do minimum udział użytkowników w gmeraniu w oprogramowaniu. Miał do tego prawo? Miał bo taka koncepcja a komu się nie podoba to fora ze dworaSmile Jednak wielu z nas ma wspomnienia jeszcze z czasów WP7 gdzie w sieci można było znaleźć mnóstwo plików XAP. i zainstalować je na swój telefon inaczej niż przez Marketplace.

Czy w nowych mobilnych okienkach też się tak da? Otóż da się i to mamy naprawdę sporo sposobów szeroko na szeroko rozumiane odblokowanie urządzenia z Windows Phone. Może to być odblokowanie bezpłatne dla każdego pozwalające na instalację 2 aplikacji w formie plików xap. albo z drugiej strony może to byc odblokowanie takie lepsiejsze które pozwoli na instalację nieograniczonej liczby xapów.

Fajne? No niestety ostatnia opcja tylko dla użytkowników Samsunga Ativ S póki co a po drugie do tego potrzebne nam jedno narzędzie o którym własnie ma być ten wątek.

Aby wykonywać szczególnie na Ativie S różne czynności czy dostać choćby tą bezpłatna możliwość instalacji aplikacji musimy mieć WINDOWS PHONE SDK 8. Niestety SDK 8.0 działa wyłącznie na Windows 8 dlatego też z linku poniżej korzystają tylko posiadacze tej wersji okienek.
Oto link do SDK 8.0 który pobieramy i instalujemy na swoim komputerach. Trzeba się uzbroić w cierpliwość ponieważ jest to masa danych do pobrania i zainstalowania:

Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.Po zainstalowaniu w naszym komputerze na liście programów pojawią się m.in takie pozycje jak:
1. Windows Phone Developer Registration
2. Application Deployment


Pierwszy program pozwala nam bezpłatnie i bez problemu zarejestrować konto developerskie które pozwala nam na instalację 2 aplikacji w formacjie xap. z komputera i jest to taki mały przystanek do kroków sporo większych.

İmage


Drugi program pozwala nam na wgrywanie tych plików xap do urządzenia i jest oficjalnym narzędziem Microsoftu.

İmagePowyżej przedstawiona kwestia SDK 8.0 póki co jest początkiem tylko na drodze do prawdziwego ujarzmienia Windows Phonów. Czekajcie na pozostałe poradniki. Linki do nich pojawia się poniżej.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        İmageZnajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post


[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila


Wróć do góry