Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Minion Rush
Autor Wiadomość
13-12-2013, 15:56, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2013, 16:06 przez dymekxxl. )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Minion Rush
Podstawowe informacje

Nazwa aplikacji Minion Rush

Wersja aplikacji   
Strona domowa >> KLIKNIJ <<

Najnowsza wersja Brak aktualizacji

Testowano na Samsung ATIV

Minion Rush Screenshot Minion Rush Screenshot Minion Rush Screenshot

W ten piątkowy zimowy dzień mam dla was jedną z nowości która ostatnio pojawiła się na urządzenia z Windows Phone 8! Jest to typowy runner który zasadami gry nie wyróżnia sie zbytnio z szeregu. Przed wami Descicable Me: Minion Rush!

To co wyróżnia ten ranner to fakt że od strony graficznej bez wątpienia jest najlepiej dopracowany. Otoczenie jest kolorowe, animacja piekna, muzyka klimatyczna no i oczywiście grywalność runnerów. Po za tym Minion Rush jest dość rozbudowany i oferuje nam kilka plansz - światów co również jest plusem. Przeszkody również są zróżnicowane a poziom trudności wymagający. Obraz jak wspominałem cieszy oko a praca kamery może zachwycać. Myślę że jeżeli chodzi o Windows Phone to jest to najlepsza produkcja w swojej kategorii!

Myślę że warto skorzystać z nowej propozycji Gameloftu i zobaczyć co tak naprawdę warta jest ta gra! Mi się podoba i mogę wam ją spokojnie polecić!

İmage
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry