Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

poszukiwany smartfon
Autor Wiadomość
16-12-2013, 21:58,
Full User
KowalskiV2

Wyróżnienia:

RE: poszukiwany smartfon
Dzięki Zbiszu, właśnie czytając to co napisaliście chciałem powiedzieć że ja tu porad oczekuje, a nie dyskusji nad tym który telefon jest wykonany na szybko itp. Zachwalajcie swoje modele, a nie wytykajcie wady innych Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
16-12-2013, 22:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2013, 22:07 przez zbisz41. )
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Napisz kolego więcej czego oczekujesz od fona:
do czego będziesz go używać : rozmowy,sms , muzyka GPS itp itd Big Grin
A może chcesz nim orzechy łupać? Wink

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
16-12-2013, 22:02,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

No dokładnie kolego i masz racje. Ja cały czas podtrzymuje swoja propozycję... Z Androidem wg. mnie obecnie najlepszym urządzeniem jest LG G2 ze względu na ekran , aparat , wielkość w porównaniu do wyświetlacza, fajne rozwiązanie z guzikami głosności, ciekawą i innowacyjną nakładkę która mimo lekkiego przeładowania bajerami jest chwalona przez recenzentów. Odstraszać może faktycznie niski poziom pamięci ale sam osobiście nigdy więcej niż 16 GB w telefonie nie miałem. Druga opcja to HTC ONE... gorszy od LG G2 ogólnie ale lepszy pod względem wykonania. Tak solidnego urządzenia w rekach nie miałem.

Jeżeli chodzi o Lumię 925 ma doskonały aparat , jest wykonana naprawdę pierwszorzędnie, jest najmniejsza z wymienionych i najbardziej poręczna, ma fenomenalny wyświetlacz i naprawdę genialny design.

No i odpowiednik sporo tańszy - mój Ativ S - gorszy pod względem wykonania ale za to z lepszym wyświetlaczem a cena 800 złotych jest smieszna porównując klasę urzadzenia.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

17-12-2013, 14:13,
Full User
KowalskiV2

Wyróżnienia:

Hmm do czego konkretnie... Na pewno pisanie z innymi, czy to sms czy może na gg Wink Oprócz tego jak już napisałem przydałby się dobry aparat. I to tak właściwie tyle, żadnych konkretnych wymagań nie mam Tongue
25-03-2014, 18:39,
Full User
gorgol

Wyróżnienia:

Witam.
Spróbuje podpiąć się do tematu... smartphone do 1600 robiący dobre zdjęcia, szybko działający internet ;p dobry procesor, wytrzymała bateria.
Zastanawiam się nad czymś z rodziny HTC one tylko nie mam zielonego pojęcia czym różnią się MaX, v, s dual sim i jak to sie ma do ceny... czy warto płacić więcej za niektóre parametry.
Patrzyłem również na HTC butterfly ciężko dostępny do tego za granicą jest wersja s ale to chyba nie na mają kieszeń ;p
Do tego wszystkiego dochodzi Sony Z1 i różne jego wersje i znów zielono w głowie.
Panowie eksperci Smile pomóżcie wybrać coś dobrego adekwatnego do ceny... bo po co przepłacać Smile
Z góry dziękuję za odpowiedzi Smile
25-03-2014, 19:09,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

Xperia Z1 to naprawdę dobre rozwiązanie, ale najpierw je zobacz bo może się okazać za duże, już lepiej szukać Z1 Compact. HTC One mnie zawiódł, kamera lipna (szczególnie jeśli chodzi o ZOOM), jakość zdjęć też nie zachwyca. Jest jeszcze LG G2, ale nie warto gdyż 16GB bez możliwości rozszerzenia na pewno nie starczy, a wersja 32GB nie jest serwisowana w Polsce. Samsunga nie polecam Big Grin
25-03-2014, 19:48,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

Jeśli zależy Ci na zdjęciach to nie bierz HTC One. Aparat ma słabiutki. Natomiast pod względem internetu i szybkości działania będzie podobnie, może ciut gorzej, jak w Xperii Z1 czy LG G2. Jeśli chodzi o aparat to Z1 robi dobre zdjęcia, aczkolwiek nie tak dobre jak można by się spodziewać (aktualizacja do Androida 4.4.2 poprawia trochę tą kwestię). Najlepiej robić na manualu, wtedy masz większy wpływ na efekt końcowy, a naprawdę można sporo zyskać w porównaniu z automatem. Internet na dużym ekranie przegląda się bajecznie, parametry nie pozwalają na jakiekolwiek zadyszki. Jedyne co może być problemem to rozmiar, ale idzie się przyzwyczaić. Jeśli chodzi o G2, na automacie czasem robi lepsze fotki jak Z1. Jego wadą na pewno jest pamięć wewnętrzna, jak już wspomniał młody wyżej. Zaletą natomiast, podobnie jak w wypadku Xperii Z1 jest bateria, która pozwala naprawdę na dużo (w wypadku Z1, mój rekord ponad 3 dni normalnego użytkowania). Z1 Compact to z kolei mniejszy wariant Z1, z takimi samymi parametrami, a mniejszym ekranem i baterią - to właściwie mniejsza kopia Z1. W takim przedziale cenowym kupisz też S4, która nie jest zła, ale wykonanie (plastiki) pozostawia wiele do życzenia. W kwestii aparatu będzie lepiej jak w HTC One, a pod względem pozostałych parametrów podobnie jak One.
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-03-2014, 12:29,
Full User
gorgol

Wyróżnienia:

Rozumiem, ze ceny tych modeli nie różnia sie znacznie? I że najlepszą opcją jest z1 compact? Czy moze jeszcze jakie
28-03-2014, 12:55,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

Podam Ci ceny jakie mam w moim sklepie:

HTC One - 1560pln
Z1 - 1549
Z1 Compact - 1549
G2 - 1399

Także cenowo wszystko wypada podobnie, natomiast najlepszy stosunek cena-jakość ma G2 i ten sprzęt bym Ci polecił, a jeśli wolisz coś z aparatem dającym nieco większe możliwości to Z1.
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila