Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

[Aplikacje] wp 7
Autor Wiadomość
16-12-2013, 22:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2015, 19:04 przez dymekxxl. Powód: Brak )
Full User
[email protected]

Wyróżnienia:

wp 7
Urządzenie z WP7:
Inne

Mam dwa problemy (może więcej ale te najważniejsze)

- chcę zgrać kontakty do mojego titana z programu outlook
- chcę wgrać romik 7,8 (podobno jest bardziej przyjazny) mam 7,1
- wiem że nie pozbędę się kafelek, ale czy jest możliwość dowolnie zwiększania ich rozmiarów, na razie mam 3 powiedzmy rozmiar 1(tylko 2 dostępne zdjęcia i pogoda) 1/2 i 1/8.
- jak wgrywać programy zalecane przez was na forum, nie da się podłączyć urządzenia do komputera i przeciągnąć program kliknąć. instaluj

wiem że to mogą wydawać się bardzo śmieszna pytania ale po siedzeniu cały dzień przy foniku mam już dość.

pisałem do Microsoftu, bo chciałem prosić o pomoc w 2 sprawach pierwsza jak odnośnik pierwszy powyżej, druga dotycząca reinstalacji outlooka i przywracania plików - coś się rypie i nie wiem co.
Po godzinie klikania na stronie Microsoftu i odwiedzaniu tych samych stron wysłałem e-maila do rzecznika Microsoftu nie delikatnie sugerując, że od jutra zaczynam spamować siedzibę w stanach informacjami, że w Polsce olewa się ludzi. Pomogło odpisał najpierw grzecznie rzecznik żebym napisał bardziej cenzuralnie o co mi chodzi, a potem jego kolega abym wytłumaczył po kolei problemy, zobaczymy jutro.

@Edytował: ml16 (16-12-2013,23:03):

Ja mam jeden problem i to dość spory, bo jestem ślepy jak całe forum i dziękujemy, że tak o nas dbasz zwiększając czcionkę...

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
16-12-2013, 22:53,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: wp 7
Odpowiedź na pierwsze pytanie powinna być pod poniższym linkiem. Nie pomoże szukamy dalej:

Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Odpowiedź na drugie pytanie jest tutaj zaś:

http://eomnia.net/showthread.php?tid=14225 na początek musimy mieć HSPL

a tu masz reszte potrzebnych informacji

http://eomnia.net/forumdisplay.php?fid=597

Rozmiary kafelek są 2 az do Windows Phoone 7.8 ponieważ w 7.8 są trzy rozmiary i nie da się ich zmieniać.

Instalacja programów to inna bajeczka, najpierw musisz wgrac custom rom i odblokowoac telefonSmile Wtedy pogadamy...narazie odblokuj.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

16-12-2013, 22:55,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Aaaaa i zapomniał bym....co do wgrywania romów to chyba będzie najlepszy z poradników od naszego zaprzyjaźnionego Budnia:

Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Full User
[email protected]

Wyróżnienia:

ja mam titana Titan (HTC Eternity X310e nie wiem czy dokładnie przeczytałem ale na xda pisali nie ruszać, sorka że męczę, a jak pisałem są 3
1 zawiera 8 pomniejszonych okienek 2 zawiera 4 pomniejszone okienka i 3 zawiera 1 małe okienko jak sprawdzić spl?

znowu wychodzi lamer wyłąnczam telefon klikam przycisk ciszej pokazuje mi się obraz podłącz do komputera i nic się nie dzieje. może brak jakiegoś programu?
17-12-2013, 08:30,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Kolego skoro masz 3 rozmiary okienek to Ty masz Windows Phone 7.8

İmage

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry