Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

GPS Speedometer
Autor Wiadomość
28-12-2013, 20:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2013, 15:34 przez Frozen. Powód: Brak )
Ekspert
ROM Cooker
Tłumacz
VIP
Budniu

Wyróżnienia:

GPS Speedometer 2.3.9.0
PODSTAWOWE INFORMACJE O PROGRAMIE
Nazwa nawigacji GPS Speedometer

Element(y) PROGRAM
Wersja 2.3.9.0   
LINKI
Strona domowa Nie podano
Market >> KLIKNIJ <<

INFORMACJE O MAPACH
Typ map Brak map

GPS Speedometer Screenshot GPS Speedometer Screenshot GPS Speedometer Screenshot

W dniu dzisiejszym postanowiłem się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat aplikacji GPS Speedometer. Na wstępie napiszę, że jest on w wersji darmowej, która jest w pełni działająca (oprócz kompasu, który IMO jest zbędny) jednak wyświetla reklamy - pełna natomiast jest dostępna za 3,49 zł - czyli niewiele. Jest to mały programik (poniżej 1MB), który nie służy do niczego innego jak do mierzenia prędkości z jaką się aktualnie poruszamy. Aplikacja posiada szereg nw. funkcji:

1. Wyświetlanie aktualnej prędkości w trybie "zegarowym".
2. Wyświetlanie aktualnej prędkości w trybie cyfrowym.
3. Automatyczne zapisywanie największej oraz średniej prędkości z jaką jechaliśmy użyciem programu (sygnalizują to znaczniki: dla największej - czerwony, natomiast dla średniej - zielony na cyferblacie zegarowym). Dla największej, również na środku cyferblatu jest to wskazanie wyświetlane w formie cyfrowej na czerwono.
4. Automatyczne zapisywanie dystansu przejechanych kilometrów (można zresetować w dowolnym momencie).
5. Trzy tryby pracy: pieszy, rowerowy, samochodowy, samolotowy (w zależności od wybranego trybu skala na zegarze się zmienia):
6. Możliwość zmiany koloru wyświetlania wartości głównych i wartości na cyferblacie.
7. Kompas.
8. Możliwość ręcznego ustawienia limitu prędkości i uruchomienia sygnalizowania dźwiękiem jego przekroczenia.
9. Możliwość ręcznej zmiany skali cyferblatu poprzez wskazanie wartości najwyższej (program sam zeskaluje niższe wartości).
10. Możliwość bezpośredniego przełączenia do Nokia Maps.
11. Tryby landscape i portrait.
12. A co najciekawsze jak dla mnie - opcja HUD czyli tryb Head-up (ta właśnie funkcja tknęła mnie do napisania powyższej recenzji). Dla niewtajemniczonych - funkcja pozwalająca wyświetlać wskazania programu na szybie samochodu (z natury rzeczy najlepszy efekt jest po zmroku - włączone latarnie nie przeszkadzają). Po uruchomieniu tego trybu, główne okno programu wygląda tak:
İmage

natomiast gdy telefon położymy na desce rozdzielczej, uzyskamy taki efekt (zdjęcia wykonane przeze mnie dzisiaj):

İmageİmage

Podsumowując - mogę śmiało polecić ten programik, jako ciekawostkę, ale też można go zastosować kiedy podróżujemy wszelkimi środkami lokomocji (jak pisałem samolot też wchodzi w grę) w celu sprawdzenia prędkości podróży. Pobieramy go z linka na początku lub skanujemy QR kod:
ZANIM ZADASZ PYTANIE ZAJRZYJ DO INSTRUKCJI OBSŁUGI URZĄDZENIA, O KTÓRE PYTASZ, JEST TAM DUUUUUŻO INFORMACJI
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry