Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

HTC Desire 500 - zdejmowanie obudowy
Autor Wiadomość
20-01-2014, 16:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2014, 16:30 przez Marcin.kowalski. Powód: Brak )
Ekspert
Marcin.kowalski

Nagrody:

HTC Desire 500 - zdejmowanie obudowy
Urządzenie z Androidem:
HTC Desire

Witam,

Tym razem film instruktażowy jak poprawnie zdjąć tylną pokrywę baterii w HTC Desire 500. Dość nietypowy sposób może sprawić wiele problemów, a nawet spowodować uszkodzenia jeśli nie zrobimy tego poprawnie. Aby uniknąć tak nieprzyjemnych sytuacji, prezentuję prosty sposób radzenia sobie z tym zagadnieniem.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
24-01-2014, 17:56,
Mistrz Satyry
Ekspert
Mistrz Satyry
miciugo

Wyróżnienia:

RE: HTC Desire 500 - zdejmowanie obudowy
Piknie. Akurat zakupiłem chrześniaczkom (bliźniaczki) po takim fonie, i dzięki twojej instrukcji przynajmniej zdołałem go otworzyć. Big Grin

Tak na marginesie, dobrze że dostały (dobry sprzedawca dodał w gratisie) silikonowe plecki do tych fonów, bo plecki tego fona (czarny fortepianowy lakier) strasznie się rysują. Podobno białe (takie jakie masz) także łapią rysy?
İmage
25-01-2014, 20:01,
Ekspert
Marcin.kowalski

Wyróżnienia:

RE: HTC Desire 500 - zdejmowanie obudowy
Ten biały model, który dostałem dość łatwo się rysuje. Są to takie drobne ryski, ale na szczęście nie widać tego aż tak mocno jeśli się nie przyglądamy. Spojrzałem zaraz po odpakowaniu na obudowę pod światło i zdziwiłem się, że jest tego aż tyle. Ogólnie polecam kupić jakiegoś np. case'a, bo jak wspomniałem w filmie... nie mogłem nigdzie dostać takiej obudowy (nawet przez HTC).
Serdecznie dziękuję i ciesze się, że film chociaż jednej osobie pomoże Wink

Pozdrawiam

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila