Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Windows Phone 8.1 Tuż tuż...
Autor Wiadomość
25-01-2014, 15:07, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2014, 21:23 przez dymekxxl. Powód: Aktualizacja informacji )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Windows Phone 8.1 Tuż tuż...
"Media urządzeń mobilnych " bo tak chyba śmiało można nazwać odmianę mediów zajmujących się tematyką smartfonów, fabletów, tabletów itd rozwijają się prężnie i każdego dnia donoszą nam o nowinkach i plotkach. Przypomina mi to trochę działalność faktu i pudelka aczkolwiek istnieje pewna różnica. Mianowicie informacje "mediów urządzeń mobilnych" zdecydowanie częściej trafiają w rzeczywistość. Ile to już razy słyszeliśmy o specyfikacji urządzeń czy ich wyglądzie zdecydowanie wcześniej niż miała miejsce premiera urządzenia.

Do wczoraj media te informowały nas wprawdzie o rychłych planach sporej aktualizacji Windows Phone ale nigdy nie określały konkretnych terminów mniej lub bardziej określonych. Wczoraj rzekomo od pracowników Microsoftu wyszła plotka jakoby urządzenia z Windows Phone 8 doczekaly się aktualizacji do wersji 8.1 już na początku KWIETNIA!

İmage

Informacje te nie musza być wyssane z palca. Po pierwsze kończy się aktualizacja do GDR3 dla wszystkich urządzeń z Windows Phone. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku GDR2 gdzie zaraz po zakończeniu aktualizacji wszystkich modeli rozpoczęła się aktualizacja do GDR3 trawająca do dziś.

Po drugie coraz głośniej o nowych urządzeniach takich jak ATIV S, nowe HUAWEIE czy HTC z Windows Phone. Wg. jakiegoś urzędu w USA premiera nowego Samsunga z WP8 (8.1) ma mieć miejsce właśnie w kwietniu.

İmage

Z tropu może nas zbijać Nokia która już w Barcelonie na MWC ma zaprezentować wszystkim znaną od dawna i widoczną na wielu filmikach Nokię Lumię 929. Może to byc dobre posunięcie bo tak naprawdę Nokia zaprezentuje urządzenie z urządzeń "klasy WP8.1" jeszcze przed prezentacją WP 8.1 tym samym wyprzedzając konkurencję.

İmage

Jedno jest pewne... pojawiły się plotki a ja wierzę że jest w nich źdźbło prawdy... Cortana coraz bliżej Smile

AKTUALIZACJA 26 STYCZNIA

İmage

Moje słowa wydają się być prorocze. Jeszcze wczoraj mówiłem iż w każdej plotce jest źdźbło prawdy a tu dzisiaj okazuje się że nie dosyc iz przyłapano mniejszą wersję Nokii Lumi 1520 to do tego przyłapano ją z Windows Phone 8.1 na pokładzie. Cortana tuż tuż za rogiem...

İmage

KOLEJNA AKTUALIZACJA!
Machina plotek i spekulacji ruszyła na dobre i sieć zawrzała. Wynikiem jest opublikowany filmik na którym ponoć widać działanie Cortany czyli przełomowego asystenta głosowego na Windows Phone. Film zostawiam waszej ocenie...

KOLEJNA AKTUALIZACJA!
Ten sam dziś i 3 ciekawy nius na temat Windows Phone 8.1. Tym razem wyciekł render nowego wyglądu GameHub na Windows Phone 8.1. SmartGlass ma być ujednolicony z systemem. Poniżej macie wspomniany render...

İmage

KOLEJNA AKTUALIZACJA MOI DRODZY! 28 STYCZNIA!

Oto prawdopodobnie pierwszy wyraźny screen z Windows Phone 8.1! Skróty szybkiego dostępu przesądzoneSmile
İmage

Kolejna aktualizacja - 3 luty 2014! Pierwszy raz dłuższe wideo na temat Windows Phone 8.1

Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 15:58,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

RE: Windows Phone 8.1 Tuż tuż...
dymekxxl Nie podoba mi się szczególnie pierwszy screen (poglądowy?). Dlaczego? Kto lubi mieć tak zasyfiony pulpit, dla mnie 3 jest zrobiony na odczep się i powinni coś z tym zrobić, reszta zmian oczywiście na + Smile Czekam na WP9 by kupić telefon ze średniej półki wtedy i mieć 2X dłuższe aktualizacje niż na androidzie Big Grin
25-01-2014, 16:02,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

ml14 ale to tylko koncepty jakiś prywatnych osób. Nikt nie ma pojęcia co się zmieni tak naprawdę. Są tylko plotki o kilku rzeczach ale uważam że sam interfejs metro nie zmieni się zbytnio bo i po co zmieniać coś co jest dobre i coś co powoli zgapia świat androida?

Nikt Ci nie broni sobie ustawić jednakowe kafelki w rządkach aby mieć porządek... prawda jest jednak taka że to rzekomy nieład sprawia że WP jest tak piękny, funkcjonalny oraz oryginalny.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

03-02-2014, 21:23,
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

(25-01-2014, 15:58)ml14 napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Kwestia "zasyfiony" czy "uporządkowany" jest sprawą subiektywną. Np. mój pulpit Ativa wygląda tak:

İmage

... i nie uważam, że jest on zasyfiony, wręcz przeciwnie - myślę, że wygląda to schludnie a co ważniejsze, wszystko co potrzebne mam pod ręką. Smile
Moim zdaniem jest to funkcjonalniejsze niż standardowe rozwiązania "ikonkowe".

8.1 - wbrew pozorom - nie będzie się wizualnie różnił od 8-ki. A nawet jeśli będzie się różnił to raczej będą to zmiany bardziej kosmetyczne niż rewolucyjne. Generalnie dojdą pewne funkcje, których nie ma w WP8, zostanie zmienionych kilka "mechanizmów", w zapomnienie odejdzie kilka ograniczeń... Opieram się tutaj na różnych doniesieniach z sieci.
İmage

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila