Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

SkyCash czyli prosta aplikacja ułatwiająca życie!
Autor Wiadomość
25-01-2014, 18:24, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014, 18:48 przez dymekxxl. )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Urządzenie z WP7:
WP8

Mobilne płatności cieszą się coraz większym zaufaniem nie tylko samych użytkowników ale również tych którzy udostępniają takie płatności w zamian za swoje usługi. Przy pomocy aplikacji takiej jak SkyCash mamy możliwość prostego doładowania konta określoną kwotą oraz:

+ dokonywania zwykłych przelewów
+ możliwość płatności w sklepach internetowych
+ płatności fotokodem
+ kupna biletów miejskich
+ kupna biletów kolejowych na SKM czy koleje mazowieckie
+ zapłaty za parking
+ zapłaty za bilety do kina
+ doładowania gsm
+ wypłacania kasy z bankomatów euronetu (średnio opłacalne i przydatne)

Są to ogromne możliwości jakie daje nam aplikacja. Sam osobiście bardzo nie lubię nosić drobnych i ciągle mam problem z biletami na mpk. Aplikacja ta rozwiązuje moje problemy i choćby dla tylko tej jednej funkcji warto ją pobrać.

İmage

Czy to skomplikowane? Czy to bezpieczne?

Oczywiście jest to banalnie proste.Nie trzeba mieć nawet konta w banku. Możemy doładować konto w skycash przy pomocy karty płatniczej, przelewem bankowym, przelewem ekspresowym czy w sklepie żabka czy fresh market nie mając konta w banku.

İmage

Czy to bezpieczne?

Naturalnie. Doładowujemy konto jak w przypadku telefonu na kartę określona kwotą i możemy doładować nawet bez jakiegokolwiek kontaktu aplikacji z naszym kontem w banku.

İmage

Prostota rozwiązania sprawia że aplikacja jest bardzo użyteczna i zachęcam do uzywania ponieważ ułatwia życie tym którzy nie lubią twardej waluty nosić w portfelu. Myślę że aplikacja jak i sama usługa będzie się rozszerzać a ja potwierdzam że system działa znakomicie, płatności są banalne i szybkie! MPK są moje!

Oto link gdzie na forum możecie znaleźć link do tej aplikacji:
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry