Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
Ultimate Call Screen
Autor Wiadomość
01-02-2014, 23:12,
Full User
wuka

Nagrody:

Ultimate Call Screen
Urządzenie z Androidem:
Motorola

Ściągnąłem toto na swój obecny wspaniały sprzęt (Motorola Mini Defy), wpłaciłem 16 złociszy i kilkanaście groszy i byłem zadowolony. przez 3 dni czyli do dzisiaj kiedy poszedłem z telefonem do magika bo zaczął sie zachowywać tak, jakby mu wrócił jakimś cudem simlock z Play a wcześniej kilka dni chodził w Orange. Magik stwierdził, że mam za dużo napakowanych aplikacji, pousuwał trochę i rzeczywiście karta z Orange zadziałała. Niestety Ultimate Call Screen zaczął się zachowywać jak w wersji FREE. Jak chcę zrobić upgrade do PRO to każe mi znów płacić 16zł. Jak to rozwiązać bo to bez sensu płacić 2 razy za to samo. Proszę o pomoc bo siedzę nad tym pół dnia i moja niemłoda (66 lat) głowa nie daje rady...:-(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
02-02-2014, 04:10,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

RE: Ultimate Call Screen
Spróbuj tego :
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Lub :
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
+
02-02-2014, 11:03,
Full User
wuka

Wyróżnienia:

RE: Ultimate Call Screen
Dziękuję kolegom za pomoc, jednak skorzystałem z innego rozwiązania które dało pozytywne rezultaty a które jakoś też nie przyszło mi wczoraj do głowy.
W kolejności od kolegi VINYL zaczynając: to co u mnie wystąpiło nazywa się SKS (Starość Kur..a Starość). Można też nazwać to bardziej delikatnie - miażdżyca. Sprawdziłem moje kupione aplikacje w Sklepie Play i okazało się, że 28.01 br kupiłem exDialer a nie Ultimate Call Screen. No więc jasne, że kazano mi płacić 16zł za upgrade do PRO......Smutasek
Teraz kolega pierwszy (nicka niestety nie rozszyfrowałem): pierwszy link pokazał błąd a drugim wprawdzie ściągnąłem niby apkę ale w Astro pokazywało, że nic tam nie ma.
A rowiązaniem zakończonym pełnym sukcesem okazał się CHOMIKuj.
Pozdrawiam :-)

@Edytował: ml16 (02-02-2014,15:37):

W takim razie zamykam. Zapraszamy ponownie Smile

+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry