Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wybór rodzaju połączenia
Autor Wiadomość
04-02-2014, 09:43,
Full User
wuka

Nagrody:

Wybór rodzaju połączenia
Urządzenie z Androidem:
Motorola

Witam. Ten temat to niejako przedłużenie zamkniętego wątku Ultimate Call Scren napisanego kilka dni temu. Otóż wybieram np jakiś obecny w kontaktach numer, pokazują się dane tego kontaktu (dialer EX) z przyciskiem "połącz" na który klikam, pokazuje się zdjęcie tego kontaktu lub obrazek domyślny (Ultimate Call Screen) i nic się nie dzieje tzn nie następuje połączenie. Trzeba wycofać się strzałką na dole telefonu do tyłu i tam jest okienko z opcjami: połącz przez sieć komórkową i połącz przez internet - brak możliwości zaznaczenia domyślnej akcji. Wtedy po wybraniu GSM dialer przechodzi do wyglądu fabrycznego i następuje połączenie. Zainstalowany miałem kilka dni temu program do połączenia przez internet z mojego konta w HaloNet, lecz ponieważ wkurzało mnie ciągłe wybieranie opcji GSM czy NET - odinstalowałem go. Czymś tam wyczyściłem pamięć ale problem pozostał i nadal mnie wkurza. Byłbym wdzięczny gdyby któryś z kolegów poradził mi jak to rozwiązać :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 13:25,
Mistrz Satyry
Ekspert
Mistrz Satyry
miciugo

Wyróżnienia:

RE: Wybór rodzaju połączenia
Może wyczyść dane Ultimate Call Scren (ustawienia>aplikacje>klikasz w Ultimate Call Scren i tam masz; Wyczyść dane).

A jak to nie pomoże, to przeinstalowanie (odinstaluj, wyłącz fon, zainstaluj) Ultimate Call Screna pomoże?
İmage
05-02-2014, 11:04,
Full User
wuka

Wyróżnienia:

Zrobiłem nawet więcej - odinstalowałem UCS, zrestartowałem foba, zrobiłem backup prawie wszyskich danych (oprócz smsów i muzyki), wyjąłem dla pewności kartę pamięci i przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych. Włożyłem kartę z powrotem a jej nie widać, do mojego rutera telefon się nie zaloguje tylko do jakiegoś obcego ale brak połączenia sieciowego. Horror... :-(. Wyjmowałem i wkładałem kartę, resetowałem i po jakiejś godzinie tej zabawy fon zobaczył kartę ale pomimo ubytku z niej 300MB nic na niej nie widział. Po kolejnej godzinie zabawy coś się pkazało więc zrobiłem przywracanie backupu. Niestety nie wszystko to co powinno tam było (kontakty były) i trzeba było następne 2 godziny instalować apki. Po ponownej instalacji UCS problem wyboru połączenia pomiędzy GSM a NETem niestety pozostał - zmieniło się tylko to, że okienko jest dłużej na ekranie i nie potrzeba wracać strzałką do tyłu. No to pewnie wątek do zamknięcia choć rozwiązanie niepełne.
07-02-2014, 18:16,
Full User
wuka

Wyróżnienia:

No to okienko wyboru jest niestety za krótko by dokonać wybór przez co ma być łączenie.... trzeba nadal cofnąć się strzałką i wybrać.

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry