Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

NOKIA ICON zaprezentowana!!!Recenzja Video!
Autor Wiadomość
12-02-2014, 23:44, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2014, 23:50 przez dymekxxl. )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

NOKIA ICON zaprezentowana!!!Recenzja Video!
Zapowiedzi i jeszcze raz zapowiedzi o których trąbiłem na forum już dawno temu się ziściły - dziś sieć Verizon zaprezentowała Nokię 929 czyli Nokię ICON. Jest to flagowiec przeznaczony na amerykański rynek!

İmage

Specyfikacja Nokii nie jest zaskakująca ponieważ od dawna ja znaliśmy i jest tak naprawdę mniejszą, brzydszą wersja Lumii 1520.
- Windows Phone 8 gdr 3, build 10521 - Lumia Black
- 5 calowy wyświetlacz full HD 1080p OLED z technologiami ClearBlack, Sunlight readability, Glare-free, Super sensitive touch, oraz pokryty szkłem Gorilla Glass 3
- procesor Qualcomm Snapdragon 800 - 2.2 GHz
- grafika Adreno 330
- aparat 20 MP z technologiami PureView, optyką ZEISS oraz OIS, 2x bezstratnym zoomem, technologią oversamplingu, podwójna lampą LED
- 2 GB RAM
- 32 GB pamięci wewnętrznej bez SD
- Bluetooth 4.0 LE
- 2420 mAh bateria z opcją bezprzewodowego ładowania

İmage

Verizon od razu w momencie premiery przygotował premierę Nowego sprzętu:

Sytuacja się powtarza - Nokia wypuszcza flagowca na rynek amerykański ale zapewne niedługo doczekamy się lekko odmienionej wersji dla Europy! Terminem premiery jest przypuszczalnie 14 luty lub MWC! Jeszcze tylko 2 dni i poznamy nowego flagowca w segmencie smartphonów przeznaczonego dla Europy - czy to będzie Lumia 930?!

Nie mogę się już doczekać. A wam jak podoba się nowa Nokia?
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
13-02-2014, 00:44,
Ekspert
ROM Cooker
Tłumacz
VIP
Budniu

Wyróżnienia:

RE: NOKIA ICON zaprezentowana!!!Recenzja Video!
Nie dodałeś, że nie wspiera Glance Screen, i jej działanie w Europie (nawet jak kupisz) stoi pod znakiem zapytania tzn. pełne działanie bo EDGE będziesz miał i tyle z transmisji. http://www.wpcentral.com/lumia-icon-review
BTW co do flagowego modelu Nokii, obyś miał rację, ale obawiam się, że Nokia nie pokaże nic specjalnego. Do tej pory przed premierą coś tam wyciekało, a teraz - wszyscy spuszczają się nad L929 aka Icon, o której piszemy już od ok 2 miechów, a o innych nic nie słychać.
BTW - mówiłem Ci, że to nie będzie na Europę model.
ZANIM ZADASZ PYTANIE ZAJRZYJ DO INSTRUKCJI OBSŁUGI URZĄDZENIA, O KTÓRE PYTASZ, JEST TAM DUUUUUŻO INFORMACJI
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2014, 00:47,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Ale ja wiedziałem od początku że ICON będzie na USA bo tak się zapowiadało ale dziś mogę się o flaszkę założyć że do końca MWC będzie flagowiec na Europę i to zapewnę Lumia 930! To kwestia czasu bo brakuje Nokii flagowca i co nagle ma go nie wydawać? Bez sens...

Podobnie już było... Zresztą zobacz 925 swojego czasu było flagowcem dla Europy a 928 dla Verizona i USA. Teraz też tak będzie .... ciekawi mnie tylko czemu nie obsługuje Glance Screen....to poważna wada
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

13-02-2014, 12:11,
Ekspert
ROM Cooker
Tłumacz
VIP
Budniu

Wyróżnienia:

Pełna specyfikacja, już dostępna oficjalnie: http://www.nokia.com/us-en/phones/phone/lumia-icon/specifications/
ZANIM ZADASZ PYTANIE ZAJRZYJ DO INSTRUKCJI OBSŁUGI URZĄDZENIA, O KTÓRE PYTASZ, JEST TAM DUUUUUŻO INFORMACJI
13-02-2014, 17:24,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Cytat:Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Ale te parametry świadczą chyba o tym że ten sprzęt będzie działać w Europie .

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
13-02-2014, 22:21,
Ekspert
ROM Cooker
Tłumacz
VIP
Budniu

Wyróżnienia:

@Zbisz teoretycznie tak, jednak (zdaje się chodzi o) sposób nadawania wewnątrz sieci Verizon nieco się różni. Przeczytaj to:
Cytat:Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Piszą, że pomimo tego, iż obsługuje częstotliowści w T-Mobile masz maks EDGE, a w AT&T HSPA+, a gdzie LTE ? Wycięło. Obawiam się, że w Europie z tym urządzeniem może być jeszcze gorzej.

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila