Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Motorola Xoom 2 Media Edition 3G/WiFi/BT/HDMI Wwa
Autor Wiadomość
23-02-2014, 00:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2014, 19:41 przez Budniu. )
Ekspert
ROM Cooker
Tłumacz
VIP
Budniu

Wyróżnienia:

Motorola Xoom 2 Media Edition 3G/WiFi/BT/HDMI Wwa
Tym razem do sprzedania mam rewelacyjny tablet Motorola Xoom 2 Media Edition (symbol MZ 608). Paradoksalnie to brzmi kiedy ktoś pisze, że coś jest rewelacyjne, a on to sprzedaje, już tłumaczę - dotychczas używałem telefonu Nokia Lumia 820 (4,3 cala) z Windows Phone 8, a tablet z Androidem kupiłem i używałem tylko i wyłącznie do tego żeby być na czasie z nowinkami pojawiającymi się na tę platformę, a praktycznie przez cały cas leżał on w domu. Kupiłem go na iBood.pl w dniu 21 lipca 2012 r. tak więc posiada on jeszcze ok 5 miesięcy gwarancji. Poza tym z tabletu skorzystałem jeszcze dwa razy podczas wyjazdu na wakacje - robił za nawigację oraz radio internetowe. Obecnie kupiłem Nokię Lumia 1520, która ma 6 cali, a Windows Phone jest wg mnie już na tyle rozwinięty, że nie potrzebuję uciekać się do alternatyw na innych platformach - tak więc tablet jest mi nie potrzebny. To jest właśnie powód sprzedaży tabletu.

Parę słów o tym egzemplarzu: nie posiada on ABSOLUTNIE ŻADNYCH śladów użytkowania (rys, pęknięć, przebarwień, etc.) wygląda jakby został dopiero wyjęty z pudełka. Od pierwszego dnia był włożony i użytkowany w specjalnym pokrowcu oryginalnym Motoroli w kształcie książeczki (Motorola XOOM 2 Media Edition Portfolio Case), które oprócz chronienia wyświetlacza, znakomicie sprawdza się jako podstawka służąca do oglądania filmów w trybie landscape.
İmageİmage

Jest całkowicie sprawny pod względem technicznym i programowym. Posiada oryginalny system Android Ice Cream Sandwich 4.0.4, który zrootoowałem (proces jest oczywiście odwracalny) a to w celu umożliwienia dostępu do plików systemowych i umożliwienia korzystania z aplikacji potrzebujących dostępu do pamięci root (np. głupi program do screenshotów potrzebuje takich uprawnień).

Główne powody dla których nabyłem ten tablet to, to, że posiada praktycznie WSZYSTKIE udogodnienia i rozwiązania mobilne jakie są obecnie na rynku. Tablet jest wyposażony w:

- 16GB pamięci wbudowanej,
- posiada moduł 3G dający dostęp do internetu gdziekolwiek jesteśmy (oczywiście jeżeli mamy kartę SIM od któregokolwiek operatora - tablet jest bez SIM LOCKA - działa w każdej w sieci - ja używałem go z Aero2 i z Orange - nie stwarzał żadnych problemów).
- posiada WiFi 802.11 a/b/g/n z obsługą DLNA oraz możliwością stworzenia hotspotu i udostępniania internetu przez WiFi,
- wyjście miniHDMI w związku z czym możemy go podłączyć do dowolnego urządzenia posiadającego HDMI,
- bluetooth z obsługą A2DP,
- złącze microUSB,
- port podczerwieni (dzięki czemu możemy zrobić z niego pilota do dowolnego urządzenia audio-video),
- gniazdo słuchawkowe jack 3,5 mm,
- ekran TFT IPS o przekątnej 8,2 cala 16 mln. kolorów z Gorilla Glass,
- 2 kamery tj. 5 Mpix z tyłu i 1,3 Mpix z przodu. Główna kamera posiada autofocus oraz lampę błyskową LED, a filmy może nagrywać o rozdzielczości 720p @30fps,
- GPS z A-GPS dzięki czemu obsługuje praktycznie wszystkie dostępne na rynku dla Androida programy nawigacyjne,
- W związku z tak małym użytkowaniem tego urządzenia, bateria w nim (tj. Li-Ion 3960 mAh) jest praktycznie jak nowa - trzyma przy normalnym użytkowaniu 1,5 doby (oczywiście, jak będziemy go katowali jakąś grą to rozładuje się szybciej).

Pełniejszą specyfikację tego tabletu znajdziecie Nie widoczne dla niezalogowanych..

Sprzedaję tablet z takim wyposażeniem, jakie daje producent tj.:
- tablet,
- pudełko,
- faktura zakupu,
- ładowarka sieciowa,
- skrócona instrukcja obsługi i jakieś inne papierki,
- gratis dokładam etui, o którym pisałem powyżej (jego wartość to ok 150 zł).

Nie widoczne dla niezalogowanych. te, które wstawiłem na Allegro, jednak jest ono o wyższej rozdzielczości (więcej zdjęć mogę przesłać mailem).
Zapraszam do zakupu - Nie widoczne dla niezalogowanych..
ZANIM ZADASZ PYTANIE ZAJRZYJ DO INSTRUKCJI OBSŁUGI URZĄDZENIA, O KTÓRE PYTASZ, JEST TAM DUUUUUŻO INFORMACJI
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila