Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

SAMSUNG GALAXY Y GT-S5363
Autor Wiadomość
26-02-2014, 00:00,
Full User
Xyxu

Nagrody:

SAMSUNG GALAXY Y GT-S5363
Urządzenie z Androidem:
Samsung Galaxy Young

Proszę o pomoc. Chodzi o to, zostałem poproszony przez brata o naprawę jego telefonu właśnie tego galaxy y. Problem polega na tym ze rozładował mu się rzekomo podczas aktualizacji i system siadł, przy włączaniu telefonu dochodzi do loga i koniec. Poszukałem trochę info i zabrałem się za zainstalowanie systemu na nowo (odin i te sprawy). a Więc mój problem polega na tym że odin pokazuje mi tego błąd FAIL. Od razu mówię ze sterowniki USB zainstalowane na kompie, kies zainstalowany (jeden z problemów jest taki że kies nie chce mi sie połączyć z telefonem bo tel nie chce się włączyć i wyskakuje mi błąd, że nie może pobrać informacji o tym modelu CZY to może być problemem tego Faila w Odinie ? ), Debuggowanie USB nie wiem czy na telefonie jest włączone gdyż nie mam tego jak sprawdzić bo nie działą !. W Odinie mam wszystko git włączone Auto reboot, f.reset time, w okienku BOOTLOADER plik BOOT, w PDA oknie tez plik Pda itd. Czy ktoś mógłby pomóc ? Sad(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila