Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Lenovo K910 VIBE Z
Autor Wiadomość
14-03-2014, 10:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2014, 10:35 przez zbisz41. )
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Lenovo K910 VIBE Z
Pojawił się w handlu i można kupić nawet na allegro najmocniejszy dual sim Lenovo K910 VIBE Z.
Oto krótka prezentacja bez słów Big Grin

Telefon wyposażony w mocne podzespoły :
-procesor Qualcomm Snapdragon 800 8974 2,20 GHz
-procesor graficzny: Adreno330
Proces litograficzny czipa to: 28nm; taktowanie GPU: 450/550MHz; przepustowość: 129.6-158.4 GFLOPS. Jest znacząco wydajniejszy od PowerVR SGX 554 oraz aż o 46% od swego poprzednika Adreno 320 ze Snapdragona 600.
-wyświetlacz :Kolorowy / IPS TFT 16M kolorów 1080 x 1920 px (5.50") 401 ppi ,Corning Gorilla Glass 3
- bateria :Li-Po 3050 mAh , czuwanie do 648 h ,czas rozmowy do 33 h
- aparat foto:
tył ; 13 Mpx , 4128 x 3096 pikseli, autofocus, LED flash,
przód : 5 Mpx
Wymiary 149,1 x 77 x 7,9 mm, waga 145,2 g.
Z opinii i testów można wywnioskować że materiały użyte do wykonania są bardzo dobre, samo wykonanie tez na wysokim poziomie .
Design mnie osobiście się podoba , srebrny duży smartfon który robi wrażenie bogatego, zresztą jak na model flagowy Lenovo przystało.
Wydaje się że obecnie jest flagowcem w dual sim , bije pod względem technicznym i chyba nie tylko , rywali z innych firm .
W telefonie zainstalowane są różne gadżety podobne do tych z LG G2: motywy , pulpity, dodatkowe ekrany , wiele funkcji w aparacie , ale o tym może w niedługiej przyszłości Big Grin
Jeśli dodamy do tego cenę : u nas pojawiło się kilka sztuk od 1500 PLN a na aliexpress z wysyłką 1200 PLN to dla użytkowników dwóch kart staje się naprawdę gratką.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
14-03-2014, 10:37,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: Lenovo K910 VIBE Z
Totalne zaskoczenie. Jak dla nie number jeden chińskich urządzeń. Fantastycznie się prezentuje a do tego rewelacyjna specyfikacja. Lenovo coraz fajniejsze urządzania robi. Kto wie,kto. Wie co będzie z czasem...
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

14-03-2014, 10:44,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

(14-03-2014, 10:37)dymekxxl napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
No na razie oczekiwanie n a przesyłkę z Chin Wink

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
14-03-2014, 12:52,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

Czyżbyś nabył? Tongue
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-03-2014, 13:06,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Hehe no mam taka nadzieje że nabyłem Wink jak na razie zapłaciłem i czekam Big Grin

SZACUNEK?
14-03-2014, 15:15,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Loooo i się nie chwalisz? Super... a drogi taki sprzęt jeżeli można wiedzieć?
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

14-03-2014, 15:19,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

Przeca napisał w pierwszym poście wiela.
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-03-2014, 15:35,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

A no faktycznie to ta ślepota...ale naprawdę sprzęt fajnie się prezentuje...ciekawe jak rozmiarowo...ale myślę że niedługo będzie porządna recenzja

İmage

14-03-2014, 16:00,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Oczywiście jak tylko dojdzie a to pewnie potrwa z 3 tygodnie to zrobię fotoreportaż z rozpakowania i pierwszego odpalenia Big Grin
Jak pisałem w 1 poście na dzień dzisiejszy koszt to 1200 PLN ale może dowalić się cło i dojdzie coś Sad
Telefon ma posiadać menu w j.polskim choć już doczytałem ze nie jest to ideał.
Jest pod ten model ROOT i CWM są już jakieś kopie softu nowe aktualizacje więc będzie co robić Big Grin
Decyzja była trudna ..Lenovo Big Grin ale przeważyły opinie i porównania z najlepszymi , naprawdę nie widziałem na nasz rynek sprzętu tak mocnego dual sim.
Wymiary... no cóż 5,5" trochę potrzebuje przestrzeni Wink ale w sumie tylko 4 milimetry dłuższy i 2 szerszy od mojej Scriby .

SZACUNEK?
14-03-2014, 17:32,
Full User
WARCHOL7

Wyróżnienia:

Wygląda bardzo ciekawie za rozsądną cenę.
Czekamy na recenzję Wink

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila