Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Kitkat a sprawa Sony
Autor Wiadomość
19-03-2014, 14:01,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

Kitkat a sprawa Sony
W dniu dzisiejszym pojawiło się oficjalne info o rozpoczęciu przez Sony aktualizacji swoich urządzeń do najnowszego Androida 4.4.2 KitKat. Na razie aktualizacją objęte są najnowsze modele czyli Xperia Z Ultra, Z1 i Z1 Compact, do których w połowie drugiego kwartału roku mają dołączyć Xperia Z, ZL, ZR i Tablet Z. Z nowych funkcji można wymienić:

- funkcje zawarte w samym systemie Google Android 4.4, czyli optymalizacja wydajności i UI
- znany z Xperii Z2 panel powiadomień, rozdzielony na bieżące powiadomienia i szybkie ustawienia
- dla posiadaczy Sony PlayStation 4 jest nowy interfejs
- poprawione aplikacje Sony: Wiadomości, MyXperia, Smart Connect, Małe aplikacje, TrackID, TrackID TV, Sony Select, Smart Social Camera i inne...
- aplikacje multimedialne Sony: WALKMAN, Album i Filmy, z integracją z serwisem w chmurze Sony Entertainment Network
- poprawione aplikacje Sony Entertainment Network & PlayMemories z bardziej intuicyjnym UI, lepszą prędkością pobierania i wiele innych
- ulepszony system motywów Xperia, z gotowymi do pobrania paczkami z Sony Select – pozwala zmienić aż do 280 elementów systemu

Można też śmiało powiedzieć, że aktualizacja przyniesie również poprawki funkcji specyficznych dla konkretnych modeli, np. ulepszone działanie aparatu w Xperii Z1.

Kwestią otwartą pozostaje czy aktualizację otrzymają tańsze zeszłoroczne modele Sony jak Xperia V, Xperia L czy M, oraz starsza ale wciąż "jara" Xperia T.

Żródłó: Nie widoczne dla niezalogowanych.
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 15:36,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: Kitkat a sprawa Sony
Przyznam że ja na swoim G2 jestem mocno zadowolony z roboty jaką LG odwaliło i choć nie ma zmian rewolucyjnych to są optymalizacyjne i mocno wpływające na ogólne działanie smartfonu. Sony też widzę nie chce zostać w tyle i szybko aktualizuje swoje flagowce. To że Xperia Z dostanie aktualizacje było w przypadku Sony sprawą pewną ale naprawdę wielką przyjemność i klase pokazało by sony aktualizując takiego staruszka jak Xperia T. Ciekawe czy pojawi się ART w aktualizacji od Sony... Lg poskąpiło tego przywileju w stosunku do LG G2.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-03-2014, 17:10,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

Akurat aktualizacja Xperii T to słowo ode mnie bo fon nie jest aż tak stary a wciąż wydajny. Parametry ma lepsze jak nowsze Xperie L czy M i zbliżone do SP, więc Kitkata udźwignie na bank.
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-03-2014, 17:11,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Dźwiganie dźwiganiem...ja sadze że i Xperia S spokojnie poradziłaby sobie z KitKatem skoro on taki oszczędnySmile
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila