Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

WP8.1 Zaprezentowany! Jest na co popatrzeć!
Autor Wiadomość
02-04-2014, 20:46,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Nadeszła chwila na którą czekali wszyscy fani systemu od Microsoftu! Dziś 2 kwietnia zaprezentowano najnowszą wersję Windows Phone 8.1! Musze przyznać po pierwszych chwilach że system i zmiany prezentują się fenomenalnie! Microsoft staje się przykładem jak słuchać użytkowników! Ale do rzeczy a raczej do filmów bo to one oddadza lepiej to jak prezentuje się ten system!

Dzięki portalowi wpcentral.com widzimy powyżej pierwszą recenzję nowego systemu zaprezentowaną na developerskiej wersji Nokii Lumi 630! Jak widac potężne zmiany na plus przeżył interfejs - narzekający na brak kolorów i tapetek mogą zamknąć swe usta. Microsoft dał o wiele wiele więcej!

Dodatkowo poniżej możemy zaobserwować recenzję nowego centrum powiadomień ktore wizualnie prezentuje się perfekcyjnie! Szkoda że Microsoft nie pokusił się o wiekszą awangardę i zgapił fatalny sposób sciagania belki z góry od androida ale w darowanemu koni w zeby się nie zagląda!

Jedną z największych nowości i najbardziej wyczekiwanych była cortana czyli asystent głosowy microsoftu. Została ona zaprezentowana jako oddzielna aplikacja nie zintegrowana do końca systemem ale uruchamiająca się po kliknięciu w lupę. Wizualnie prezentuje się perfekcyjnie - jak działa? Przekonamy się niebawem!

Poniżej widzicie też nowe centrum zarządzania dźwiekami. Nic dodać nic ująć - Microsoft słucha i tworzy!

Oraz oczywiście zapowiadany swype - nowość która dla mnie jest jedną z najlepszych na Windows Phone!

To o co w smartfonie chodzi czyli internet! Za to w windows phone 8.1 odpowiada IE 11 który równiez został zmodernizowany i teraz jest jeszcze szybszy! Moc snapdragona 800 i IE? Miód! Miód! Miód!

Zmianie uległa również aplikacja aparatu która teraz pozwala nam na znacznie więcej i nie jest już tak spartańska jak ta znana z Winddows Phone 8! Znów fantastyczny ruch!

Zmian jest znacznie znacznie więcej ale o nich pisaliśmy już wcześniej! Będę ten wątek aktualizował w miare jak pojawiać się będą nowe doniesienia i nowe filmy!

Oczywiście krytycy powiedzą że co to za nowości skoro w Androidzie już dawno są! Ale łatwo im mozna odpowiedzieć że nie wystarczy żeby coś było trzeba jeszcze żeby wyglądało i działało perfekcyjnie! Naprawdę system nakręcił mnie na całego i z chęcią posłucham waszych głosów!

Jak wam się podoba? Co sądzicie o zmianach? Co zaskoczyło was najbardziej?

Czekam na dyskusję i odwazne opinie! Każdy glos i hejt się liczy! Lepszy dobry hejt niż brak czegokolwiek więc zapraszam równiez androidowców! Pokażmy że tworzymy forum a nie galerię sztuki!
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 21:59,
Ekspert
ROM Cooker
Tłumacz
VIP
Budniu

Wyróżnienia:

RE: WP8.1 Zaprezentowany! Jest na co popatrzeć!
Zastanawia mnie tylko dlaczego nie piszesz o Lumii 930, 630 i 635 - też je pokazali.
ZANIM ZADASZ PYTANIE ZAJRZYJ DO INSTRUKCJI OBSŁUGI URZĄDZENIA, O KTÓRE PYTASZ, JEST TAM DUUUUUŻO INFORMACJI
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-04-2014, 22:00,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Kochany mój mistrzu - toż piszeSmile Niedawno z pracy wróciłemSmile Nokii nie odpuszczeSmile Po za tym mecz Realu mi przeszkadzaSmile
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

02-04-2014, 22:34,
Ekspert
Ekipa
kwapol

Wyróżnienia:

Jaram się jak dziecko. I tak jak na Black czekałem żeby wgrać przez OTA a nie przez program, tak teraz wersję dla developerów wgram beż żadnego oglądania się na straty danych i ustawień. A ta wersja już podobno w pierwszej połowie kwietnia, więc jeszcze przed świętami.

P.S.
Dymek myślałem że Ty jesteś porządnym człowiekiem. Ale widzę że nasza znajomość będzie musiała się zakończyć, a rozpocznie się wojna!
02-04-2014, 22:39,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Nawet nie pisz że kibicujesz Barcelonie symulonie?

İmage

02-04-2014, 22:55,
Ekspert
Ekipa
kwapol

Wyróżnienia:

Nie gadam z Tobą!
02-04-2014, 23:41,
Ekspert
ROM Cooker
Tłumacz
VIP
Budniu

Wyróżnienia:

Cytat:Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Aleeeee jaka strata danych, czy ustawień ? Przecież wersja dla deweloperów jest przez OTA, trzeba mieć tylko konto odblokowane dewelopersko i zainstalowaną odpowiednią aplikację w telefonie z zaznaczoną opcją, że chcesz mieć ten UPD.
ZANIM ZADASZ PYTANIE ZAJRZYJ DO INSTRUKCJI OBSŁUGI URZĄDZENIA, O KTÓRE PYTASZ, JEST TAM DUUUUUŻO INFORMACJI
02-04-2014, 23:43,
Ekspert
Ekipa
kwapol

Wyróżnienia:

No właśnie nie wiem czy tak jest do końca. Wydaje mi się ze przy GDR 3 w wersji dla developerów też było przez OTA a całe ustawienia musiałem na nowo robić.
Wiadomo że jest kopia ustawień itp ale to i tak zabawa potem jest.
02-04-2014, 23:47,
Ekspert
ROM Cooker
Tłumacz
VIP
Budniu

Wyróżnienia:

Nie ma żadnej zabawy. GDR3 na L820 miałem od października 2013 - wszystko zostaje po staremu właśnie dlatego, że to przez OTA.
03-04-2014, 00:04,
Ekspert
Ekipa
kwapol

Wyróżnienia:

Też miałem od początku. Może faktycznie tak jest a ja pomyliłem z Amber?

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila