Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Android-Polska - Dark Knight Rises!
Autor Wiadomość
12-04-2014, 18:14,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

İmage

Kochani mam przyjemność wam ogłosić że android-polska czyli nasz dawny partner powstaje na nowo i niczym feniks odradza się z popiołów. Nasza krótka lecz intensywna współpraca przyniosła wiele dobrego i dlatego myślę że warto ją odnowić i stworzyć pewną komórkową społeczność tym razem jeszcze większą.... eOmniomaniacy jednocześnie zwracam się do was o pomoc - chłopaki z android-polska potrzebują ludzi piśmiennych, którzy dołożą swoją cegiełkę w rozwój blogu i tym samym naszego forum.

Każdy z was chętny do współpracy proszę aby zgłaszał siebie tutaj lub swoje artykuły albo pomysły na wygląd naszej współpracy. Zarówno ja jak i dowódca android-polska czyli Lukasiu służymy wam pomocą i radą.

Pamiętajcie w kupie siła.... potraktujmy to poważnie i podyskutujmy, zróbmy burzę mózgów! eOmnia.net i android-polska czyli pora na nowe rozdanie!
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
12-04-2014, 18:27,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

RE: Android-Polska - Dark Knight Rises!
Coś tam mogę czasem napisać, jakiś tutorial czy coś z technikaliów jak będzie potrzeba.
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-04-2014, 18:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2014, 18:34 przez Lukasiu. )
VIP
Lukasiu

Wyróżnienia:

RE: Android-Polska - Dark Knight Rises!
WitajcieSmile Jako założyciel android-polska.pl, podpisuję się jak najbardziej pod słowami DymkaSmile

Chętni, którzy chcieliby pisać ciekawe artykuły o sprzęcie, aplikacjach, czy cokolwiek innego, będą bardzo mile widzianiSmile

Zapraszam!Smile

Generalnie strona tworzona jest w wordpressie, zatem trudności z pisaniem na tej platformie nie ma.
Jeśli ktoś wymagałby wyjaśnień jak, co, którędy, to chętnie przygotują infografikę jak z czymBig Grin

Jeśli znajdą się chętni, pisać do mnie na mail: lukasz.krystowski@android-polska.pl

Ludzie z eOmnia.net są zaufani, więc myślę, że bez przeszkód dostaną od razu konta z pełnym zakresem administrowania. Walczmy!Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila