Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

LG G3 - ploteczki pora zacząć
Autor Wiadomość
26-05-2014, 19:13,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

RE: LG G3 - ploteczki pora zacząć
Po moich doświadczeniach z telefonami made in china oryginal Smile tez wolałbym G3.
Cena ceną ale co sprzęt to sprzęt Wink

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
26-05-2014, 19:16,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Temu stwierdzeniu racji odmówić się nie da... to będzie ciekawa walka i faktycznie na pewno LG firmą jest lepszą. Nawet dziś czytałem kilka anglojęzycznych testów OnePlusOne i jakościowo testerzy są zaskoczeni. Szczególnie jeżeli chodzi o jakość wykonania...Reszta funkcji raczej nie odstaje od obecnych flagowców tyle że brak tu jakiś innowacji... Już jutro będziemy mieli przez LG karty odkryte. Przyznam że trochę szkoda... bo gdy rok temu LG zaszachowało wszystkich to w tym sezonie to wszyscy mogą LG zaszachować PRIMAMI...
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

26-05-2014, 19:30,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Piszesz o braku innowacji w G3 , a który flagowiec z dzisiejszych czasów szokuje?
Wygląd , ekran, może aparat ...ale to wszystkie mają .
Tu decyduje subiektywne odczucie , sympatia przywiązanie Smile .

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
26-05-2014, 20:15,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Nie nie nie...przeczytaj dokładnie... ja pisze że OnePlusOne nie ma "innowacji" tylko jest zwykłym tanim i napakowanym smartphonem. Nie ma takich perełek - One M8 ma te dwa aparaty - niby jakaś innowacja, S5 ma ten pulsomierz, G3 będzie miał to laserowe ustawianie ostrości... OnePlusOne w tej kategorii nie ma nic.

LG G3 zarzucam to że LG się pospieszyło... nie wytrzymało wg mnie presji bo wprowadzenie ekranu o takiej rozdzielczości trudno nazwać innowacją. Myslę że lepiej było poczekać jeszcze trochę i pokazać prawdziwego potwora - oczywiście lepiej pod względem marketingowym jak już podkreślałem w rozmowie z Wiesławem.

Jutro wyjdzie G3 i co z tego jak niebawem pojawi się Xperia Z3, SGS5 PRIME i HTC ONE PRIME czy jak im tam które no pobiją to co oferuje LG. Rok temu LG wyczekało i wygrało a w tym roku troszkę zachowuje się jak Sony jeszcze 2-3 lata temu które pokazywało produkty pomiędzy seriami flagowców trochę lepsze od obecnych ale gorsze od tych co niebawem mają się ukazać. Przez to Sony przegrywało.

Oczywiście to moje odczucie.. ja zakochany jestem w G2 i LG więc życzę aby G3 było kolosalnym sukcesem.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila