Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Wątek zamknięty 
 Układ działów na forum
Autor Wiadomość
06-05-2014, 10:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2014, 10:34 przez ml16. )
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

Układ działów na forum
Nie obraź się Wall-e(bo to głównie od Ciebie zależy), ale obecny układ dla przeciętnego osobnika jest po prostu do niczego. Każdy telefon powinien mieć osobny dział Dyskusji. Nie samymi modami człowiek żyje, brakuje u nas luźnych tematów. Kiedyś już próbowałem wywalczyć takie coś, ale bezskutecznie. Próbuję ponownie i oficjalnie :
Przykład:
-Xperia L
|------Romy i Modyfikacje
|------Dyskusja ogólna
|------Pomoc techniczna
|------Opinie o grach, akcesoriach i częściach zamiennych dla Xperia L

Tak wiem, że forum by się rozrosło w oczach (ilość działów, na początku byłby niezły burdel), ale myślę że warto.
Co o tym myślicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
07-05-2014, 10:36,
Ekipa

Wyróżnienia:

RE: Układ działów na forum
Ja z tobą się zgadzam w 100 % Smile No ale ciekawe co na to reszta Smile
Telefon 1 : Microsoft Lumia 640 LTE
ROM : Windows 10 Mobile
Kolor : Biały
+
07-05-2014, 10:47,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

Taki układ powoduje większą fragmentację forum. Spójrz choćby na czarne. Tam jest taki układ i żeby wejść do listy konkretnych postów trzeba klikać kilka razy. Dla mnie obecny układ jest w porządku razem z odpowiednimi tagami. Nie ma sensu się rozdrabniać bo w każdym poddziale będziesz miał po 1-2 tematy.
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
07-05-2014, 12:01,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Uważam podobnie jak przedpiśca... gdybyśmy mieli milion użytkowników i milion postów dziennie to faktycznie układ który ml zaproponował byłby idealny. Na chwilę obecną myślę że nie ma sensu wykonywać czegoś takiego a należy całą siłę skupić na myśleniu o naszej tożsamości. Nie układ działów jest problemem - problemem jest brak określoności , nijakość forum. Dla nas jest ono wyjątkowe i sobie tu siedzimy, gadamy , realizujemy się ale dla innych jest jak milion innych... ważne jednak że są tu wyjątkowi ludzieSmile
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

+
07-05-2014, 13:15, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2014, 13:18 przez ml16. )
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

Ale zrozumcie, że jak poleciłem to forum koledze to powiedział, że nic nie może znaleźć. Brak dyskusji i informacji na temat konkretnego modelu boli i odstrasza. Nikt nie założy zwykłego tematu (dyskusji, pytania) bo nie wie gdzie, albo boi się że nie dostanie pomocy, bo dział jest ogólny.

Trzeba myśleć jak Noob, a nie osoba wiedząca tyle co my Wink
+
09-05-2014, 14:43,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

Zawsze trzeba pokazywać się jako większe forum, niż jest się w rzeczywistości Big Grin
+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila