Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Kupowanie na czekanie czyli...wybieranie smartfona.
Autor Wiadomość
09-05-2014, 19:37,
Full User
lucky512

Wyróżnienia:

Kupowanie na czekanie czyli...wybieranie smartfona.
A hoj marynarze! Jakoż iż mój Śp. LG Optimus L5 E610 Black (ur. 26.05.2013 zm. 2.04.2014) umarł z przyczyny nei naturalnej (pękł ekran) to serwis do którego owy telefon przekierował ubezpieczyciel AIG (tak, wykupiłem ubezpieczenie kupując w Neonecie z dopłatą 110zł) nie zdołali uratować mojego (stwierdzili uszkodzenie płyty głównej, ekranu, digitizera, czujnika zbliżeniowego) "cudownego" telefonu. Jednak zatem otrzymałem oficjalne pisemko od owego ubezpieczyciela iż przysługuje mi odbiór sprzętu GjeeSeM do kwoty do wysokości 449zł (czyli nic nie musze płącić a podana kwota to równowartość NOWEGO L5 E610). Jednak jeżeli wybiorę tańszy model (np. wybiore za 359zł) to nie przysługuje mi zwrot pozostałej kwoty...więc...trzeba wybierać drogie modele. Zatem znalazłem (w miare do 600zł) takie cuś:

eLdżi Optimus L7 II P710 (przyrzekłem iż nigdy więcej LG...ale no cóż. jeżeli to konieczne to biere ten)
Prestigio Multiphone PAP5500
Prestigio Multiphone PAP5451
Samsung Galaxy S3 Mini

Cóż będe robił na owym telefonie? Będę grau w gry np. Real Racing 3, GTA III lub Vice City, Shadowgun i inne tam grałki oraz do internetów.

Pozdrawiam i czekam na jakieś ładne propozycje.

PS: Aby was zasmucić (lub zdołować) to mogę jedynie kupić w sklepie NEONET. ;]
LG Optimus L7 II P710 16GB Black with Stock 4.1.2 V10h
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 10:54,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

RE: Kupowanie na czekanie czyli...wybieranie smartfona.
S3 mini jest porównywalny wydajnościowo do S2, ale nie wiem czy na nim pograsz wygodnie w ww. gry. Co do prestigio to się nie wypowiadam - chińszyczyna i tyle, imho nie warto. Natomiast L7 II to przyzwoity telefon. Przede wszystkim ma pojemną baterię i całkiem niezłą wydajność ale niestety problem przy graniu może stanowić pamięć ram, której jest 768mb. Nie mniej z tych, które wymieniłeś wybrałbym LG.
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry