Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Dodawanie dżwięków do kontaktu
Autor Wiadomość
27-05-2014, 19:40,
Full User
wuka

Nagrody:

Smile  Dodawanie dżwięków do kontaktu
Urządzenie z Androidem:
Inne

Witam. Chciałem dodać do kontaktu kawałek melodii (piosenki), którą wgrałem do katalogu "muzyka". Nie widzę jednak takiej możliwości (może ze względu na sędziwy wiek). Można przypisać tylko coś z kategorii "dzwonki". Nie wiem jak wpakować tą piosenkę do tych dzwonków i wtedy przypisać do kontaktu. Kiedyś tam w HTC Desire czy jeszcze Omnii jakoś mi sie to udawało. Może jakaś porada czy rada :-) (telefon Overmax Vertis plus, Android 4.2)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
29-05-2014, 17:10,
Full User
wuka

Wyróżnienia:

RE: Dodawanie dżwięków do kontaktu
Wszystko było jak miało być czyli plik muzyki w Notyfication (i działał) a do kontaktu nie można go było nijak dodać.Sciągnąłem kilka dialerów i w żadnym się nie dał dodać. Zapytałem wujka Google i dowiedziałem się że najprostszym i najłatwiejszym a także najszybszym sposobem wycięcia z piosenki (melodii) dzwonka jest wpisanie w wyszukiwarkę http://mp3cut.net/pl/ i otworzenie w nim pliku z komptera albo ściągnięcie go - może być audio lub audio+video. Potem jest proste wycięcie fragmentu audio gdzie można dodać podgłośnienie na początku i ściszenie na końcu a dalej już robi sie samo. Po zapisaniu kopiujemy ten fragment do Music>Notyfication w telefonie i bez problemu dodamy go wtedy go kontaktu :-)
29-05-2014, 17:45,
Full User
wuka

Wyróżnienia:

Nie ma się o co obrażać. Tak robiłem ale bez efektu - w folderze dzwonek był a ani na końcu listy dzwonków go nie było ani nie dał sie dodać do kontaktu choć był w formacie mp3. Widocznie jednak takie wycięcie w ten spobsó choć również było w formacie mp3 ma jeszcze coś w sobie - nie wiem co bo nie jestem informatykiem ani moje prawie 70 lat + skleroza też nie są za bardzo pomocne w rozwiązyweaniu takich czy innych problemów. Napisałem więc na forum. Może również niezbyt fortunnie określiłem o co mi chodzi ale chyba nie ma czego mnie za to stawiać pod pręgierzem. Wiek ma swoje prawa (niestety piszę o tym starszym wieku).
29-05-2014, 21:54,
Full User
wuka

Wyróżnienia:

OK - nie ma sprawy. Cześć. I dzięki za chęć pomocy.

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry