Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

[ROM] WP 8(.1) + stary androidowiec = przepis na katastrofę
Autor Wiadomość
14-06-2014, 15:23,
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

RE: WP 8(.1) + stary androidowiec = przepis na katastrofę
No powinno działać. Jednak co do streamingu to będę ostrożny - nie używam, więc nie wiem czy tutaj się coś naprawiło. IMO, powinno.
Pisząc, że zostało to "naprawione" miałem na myśli odtwarzacz muzyki i filmów, które ten "ficzer" otrzymały.
Jednak weź pod uwagę, że PfD to nie jest finalna wersja systemu a do tego jest to produkt tylko od Microsoftu - Nokia w tym palców jeszcze nie maczała. Tym samym jest jeszcze sporo rzeczy, które nie działają tak jak powiny. Na mojej 1520 też jest kilka upierdliwości związanych z niefinalną wersją systemu. Enyłej... patrz czy nie masz jakichś apdejtów do zassania - PfD dostał już trzecią małą aktualizację.
Generalnie pozostaje nam czekać na oficjalnego Cyana od Nokii, który ma się pojawić jakoś tak za kilkanaście dni (ponoć). Smile
İmage
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
14-06-2014, 15:43,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

RE: WP 8(.1) + stary androidowiec = przepis na katastrofę
Coś tam niby jest do pobrania, aczkolwiek, przy streamie z netu przewijanie ani skok do miejsca nie działa, a to imho spore niedopatrzenie. To mniej więcej tak jakbyś oglądał wideo na YT i nie mógł przewinąć.
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry