Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

trudny (??) wybór
Autor Wiadomość
10-06-2014, 20:28,
Full User
wuka

Nagrody:

trudny (??) wybór
Urządzenie z Androidem:
Inne

Witam - użytkuję obecnie smartfona Overmax Vertis PLUS (1GB RAM, 4 GB ROM, 2 x 1,2MHz procek, ekran 5" qHD. dual SIM). Niezbyt poręczny, ciężki i tył śliski. Dałem za niego 500zł. Wczoraj dostałem LG 90 za 79zł - nie będę opisywał bo chyba to wiadome gdy się siedzi w temacie. Zamierzałem sprzedać LG (na allegro najniżej za ok 650zł a kasa mi potrzebna), w mojej miejscowości dają mi w komisach po 500zł (tyle samo co za trzymiesięcznego Alcatela One Touch Idola 4 m-ce temu) co nie wydaje mi się być zachęcające. Sam LG mi się bardzo spodobał - lekki, szybki, tył "antypoślizgowy" i teraz mam problem który sprzedać. Oczywiście za Overmaxa dostanę dużo mniej tym bardziej, że nie mogę znaleźć faktury - liczę, że 250zł chyba bym wziął. No i zysk mniejszy lecz LG to telefon chyba dużo lepszy - co koledzy radzicie (w miarę szybko proszę :-) )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
10-06-2014, 21:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2014, 21:04 przez Frozen. Powód: Brak )
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

RE: trudny (??) wybór
Qrka... Opierając się na Twoich wynurzeniach egzystencjonalnych to ja nie widzę innej opcji jak pozbycie się Overmaxa... chyba, że masz wewnętrzną potrzebę używać DualSIM.

Chcesz znać moje zdanie? Takie prawdziwe?
Sprzedaj oba fony. Za tą kasę kupisz przyzwoitej klasy Nokię z WP. Zadowolenie... bezcenne.
Ale to moje i osobiste zdanie.
İmage
11-06-2014, 07:47,
Full User
wuka

Wyróżnienia:

Dzięki za radę. Może bym i tak zrobił jakby nie fakt, że muszę mieć (konkretnie oddać) co najmniej 400zł. Na dual SIM mi nie zależy zupełnie natomiast sprzedając LG pozbawiam się "normalnej" możliwości nowego fona na ok 2 lata co mi się tak szczególnie nie podoba. Więc nadal jestem w kropce....Smutasek
11-06-2014, 22:19,
Full User
wuka

Wyróżnienia:

Ulala................ rad, porad i podpowiedzi multum, nie wiem czy ogarnę. Tak właściwie to za bardzo już nie wierzę w to forum, wg mnie nie bardzo spełnia swoją rolę, a byłem mu "wierny" od czasów Omnii...........kilka razy dziennie czytałem posty. Trudno. Trzeba sobie radzić samemu a nie czekać na pomoc (podpowiedź, poradę) na forum, tylko jeden kolega coś radził, dzięki !
Ale pewnie za dużo wymagam...., a ponoć "każdy orze jak może......."
11-06-2014, 22:34,
Full User
WARCHOL7

Wyróżnienia:

Sprzedaj oba, oddaj kase i za resztę kup galaxy s2, badz bądź innego smartphone z tej półki cenowej
12-06-2014, 15:34,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

(11-06-2014, 22:19)wuka napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Ale kolego czego oczekujesz od takiego postawienia sprawy?
Na ścisłość to sam nie wiesz co chcesz , nie wiele w sumie możesz więc to co dostałeś w odpowiedzi jest i tak więcej niż wystarczające.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry