Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Problem z MMS
Autor Wiadomość
26-08-2014, 08:34,
Full User
batman404

Nagrody:

Problem z MMS
Urządzenie z Androidem:
Samsung - Inne

Witam.Mam Samsunga Galaxy S 5 i problem z mms.Otoz gdy nadchodzi mms dostaje komunikat zeby go pobrac.Mialem LG L 5 i tam gdy nadchodzil mms dane komorkowe zalaczaly sie automatycznie do pobrania wiadomosci a tu trzeba recznie wlaczyc.Czy jest konfiguracja zeby wlaczaly sie same do pobrania wiadomosci?[/size]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
28-08-2014, 20:32,
Full User
batman404

Wyróżnienia:

RE: Problem z MMS
Nie zostawiam włączonej bo nie korzystam po prostu z tego.Sporadycznie przyjdzie mms i to jest idiotyczne żeby włączać.A ROM jest niebrandowany
02-09-2014, 16:24,
Ekipa

Wyróżnienia:

To wina samsunga i oprogramowania Big Grin Chyba nie wpadli na takie coś w tym modelu Smile Albo po prostu zapomnieli Smile
Telefon 1 : Microsoft Lumia 640 LTE
ROM : Windows 10 Mobile
Kolor : Biały
02-09-2014, 20:44,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Zrób vipe potem ściągnij aktualizacje systemu potem...kup telefon Big Grin

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
17-05-2016, 22:40,
Full User
deg

Wyróżnienia:

Trochę odgrzeję kotleta, bo mam ten sam problem w S7. W pomocy szajsunga napisali mi, że operator sieci może podać ustawienia apn, które pozwolą na odbieranie i wysłanie MMSów bez ręcznego włączania danych. Napisałem do T-mobile w tej sprawie. Może trafię na kogoś ogarniętego i coś poradzą. Polecam napisać w tej sprawie też do innych operatorów, może uda się zebrać wszystko w jednym miejscu - dla potomnych.
Jeszcze innym rozwiązaniem jest usunięcie apn dla połączeń internetowych i włączenie danych na stałe. Internetu nie będzie, transferu danych nie będzie pobierać, ale MMS zawsze wyjdzie i dojdzie bez ręcznej pomocy.

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry