Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

OGŁOSZENIE
Autor Wiadomość
11-10-2014, 19:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2014, 23:59 przez Frozen. Powód: Brak )
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

RE: OGŁOSZENIE
Tak odnośnie dzisiejszej (11.10.2014) dyskusji na szałcie... W związku i bez związku.

Nie uważam bym musiał się tłumaczyć komukolwiek poza rodzicami, własną żoną i przełożonymi we fabryce. Jeśli tłumaczę się komuś spoza kręgu wcześniej mienionych to robię to tylko przez wzgląd na szacunek do tejże osoby... To tak gwoli wyjaśnienia dlaczego w ogóle ten post napisałem.

Ale najpierw cofnijmy się o dni kilkanaście.
Otóż te kilkanaście dni temu pogawędziliśmy sobie z ywonago na fejsbukowym mesendżerze odnośnie... hmmmm... przyszłości (nieważne jak niedorzecznie to brzmi) Foruma - ten fakt miał miejsce i nawet nie mam zamiaru zaprzeczać. Drugi fakt, którego się nie wyprę to to, iż napisałem że sprawę przemyślę oraz skontaktuję się majlowo z Damianem i Jackiem.
O ile sprawę miałem okazję sobie przemyśleć (przebywając w samochodzie średnio 4-5 godzin dziennie człowiek ma czas na przemyślenia o pierdołach dużo bardziej trywialnych niż ona sprawa) o tyle z oboma wymienionymi z imienia Panami nie skontaktowałem się w żaden sposób.
Moja spolegliwość w kwestii kontaktu wynika z trzech spraw:
Po pierwsze z tego, że cała sprawę sobie przemyślałem.
Po drugie z tego, że (paradoksalnie) miałem czas na przemyślenie sobie tej sprawy - choć większą rolę grały tutaj okoliczności przyrody, bo to właśnie z nich owy "czas" wynikał.
Po trzecie z tego, że kwestia druga mocno wpłynęła na kwestię pierwszą.

Zawile i niezrozumiale? Bynajmniej. Uważam, że wynikający z powyższego sens jest jasny jak wybuch supernowej.

Ale żeby nie było - pokazuję i objaśniam...

Cz. 1, czyli konkluzja z przemyśleń.
Nie widzę sensu dalszego utrzymywania przy życiu foruma w tej formie - to było jasne już długi czas temu. Forum nie ma i mieć już nie będzie kontentu (treści i zawartości) mogących przyciągnąć ludzi. Umówmy się co do jednej sprawy... Forum to mamut, tygrys szablozęby, Tyranosaurus Rex - co komu obrazowo bardziej pasuje. Czyli skamieniałość, kopalina (like a coal), eksponat w podrzędnym muzeum na dzikim zachodzie - co komu merytorycznie bardziej pasuje.
Mimo mojej wstępnej "euforii" nie przekonuje mnie obecna inicjatywa dalszego utrzymywania forum. Tutaj muszę się zgodzić z Jackiem w kwestii, którą dzisiaj (11.10.2014) wypowiedział na szałcie:

rbl napisał(a):Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Jadąc klasykiem:
"It's a simple story
I'm so sorry..."
(reszta bez związku)
(Simple Story, Maanaam, album: Mental Cut, 1984)

No...
Jeśli ktoś uważa, że ma "misję od swojego Boga", chce się tym trupem jeszcze pobawić i poturlać go z jednej strony katafalku na drugą to ja nie staję na poprzek - mogę odstąpić ten cały interes.

Cz. 2, czyli projekt Kucowo-Formatowy
Tą część oddzielam od całości moich przemyśleń. Już dawno określiłem się co do tego projektu:
1. Jestem "za" (a czasami nawet "przeciw"... ale bardziej "za"),
2. Jeśli będą ludzie do "roboty",
3. Bez związku z obecnym Forum,
4. Nowa domena,
5. Nie prowadzę dwóch interesów jednocześnie.
Proste jak "dwa nagie miecze" spod Grunwaldu, czyli - tutaj drugi klasyk:
"Live
Nanananana
Live is life
Nanananana
Labadab dab dab live
Nanananana
Live
Nanananana
" (reszta w luźnym związku, ale jakiś sens ma).
(Live is Life, Opus, album: Live is Life, 1984)

Tak zwane słowo-klucz (key-word) to w tym przypadku wyrażenie: "Live is life" (dobrze jest poznać jego sens).

A tak w ogóle to... od 00:00 do 00:37 (reszta bez związku i nie ma, że "Ja tu przyjechałem z facetem niebieskim fiatem...")

I to tyle (póki co).
İmage
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
11-10-2014, 21:55, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2014, 23:52 przez Frozen. Powód: Brak )
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

"Nie walcz. Zmień."

Masz rację. Mimo, że ówcześnie owo hasło było kierowane do userów Androida to i w Naszym przypadku jest równie znaczące.
Zastanawiałem się nad użyciem tego argumentu, ale jakoś siły mi już nie starczyło na wstawienie tego obrazka.

Enyłej... Masz u mnie +10 do "szacun na dzielni" i +7 do "przenikliwość"... Qrka... skale mi (Tobie) się kończą na tym levelu...
İmage
11-10-2014, 23:28,
VIP
Full User
Loża Szyderców
Format

Wyróżnienia:

A dla mnie za som siedztwo i rozmowy na ten temat? Tongue
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-10-2014, 09:01,
Ekspert
Zasłużeni seniorzy

Wyróżnienia:

Milordy... Inicjatywa zacna, pogratulować chęci, osobiście bardzo bym chciał wspomóc ów inicjatywę lecz niestety muszę złożyć broń ponieważ moje życie zostało skompletowane (wtajemniczeni wiedzą) i niestety są inne priorytety na które muszę teraz zwracać uwagę... Nie przedłużając żałuję że w obliczu śmierci (czyt. Foruma) muszę Was opuścić lecz pewne siły we wszechświecie na mnie działają i chce tylko i wyłącznie im ulegać. Nie proszę o wybaczenie, lecz zrozumienie tego faktu. Dziękuję.
İmage
İmage

Jeden, by wszystkimi rządzić, jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać.
13-10-2014, 20:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2014, 21:38 przez ml16. Powód: Brak )
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

To ja już zaczynam robić kopie swoich postów, bo jeśli forum nie będzie utrzymywane, to szkoda by ogrom pracy poszedł na marne Smile Dzięki Wall-e, że w końcu się zdecydowałeś, jednak forum zeszło na zły tor pod twoich rządów, ale to twoje Forum i nie powinienem się wtrącać Smile Powiem tak,mogło to się potoczyc inaczej, jakby tylko były chęci Wink

@up Jak mniemam żenisz się i nadchodzi kryzys? Big Grin

Tapniete z mojej Z1, która jest u mnie ostatni dzień :<
14-10-2014, 08:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2014, 11:11 przez Format. )
VIP
Full User
Loża Szyderców
Format

Wyróżnienia:

Wszyscy są ***** mądrzy na krytykę że za Twoich rządów forum upadło ale ja się ***** pytam gdzie były te szczekające teraz mendy żeby jednak forum nie upadło co?! Pierwsze co to podkuliły ogon i ***** bez słowa więc dla mnie takie osoby które dla kaprysu odeszły zamiast zapobiec upadkowi należy się teraz soczysty kop w dupe i zamknij ryj. To tak na dzień dobry z wtorku Wink
15-10-2014, 15:27, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2014, 15:36 przez ml16. Powód: Brak )
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

(14-10-2014, 08:01)Format napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Jeśli mówisz o mnie to mylisz się, odeszłem z konkretnego powodu. Więc sorry, ale nie masz racji. Chęci by działać miałem, ale po prostu nie dało się dogadać z innymi, mówi się trudno.

//Nawet teraz bym miał chęci, bo to moje ulubione forum...nadal sądzisz,że należy mi się kop w dupe?

@Edytował: Format (15-10-2014,18:54):

Nie nie miałem na myśli Ciebie także nie wiem czemu ogólnie o tym pomyślałeś bo Ty masz swoje powodu a nie szczekałeś bez powodu Wink

15-10-2014, 16:55,
Mistrz Satyry
Ekspert
Mistrz Satyry
miciugo

Wyróżnienia:

(14-10-2014, 08:01)Format napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Po pierwsze primo; mendą szczekającą to jesteś tylko ty, bo niby coś zrobił dla forum? Awans i kolorek dostałeś bo Generałowi tak się widziało, a nie za pracę na forum (boś nic nie robił i nadal nic nie robisz).
Po drugie primo; niby kto podkulił ogon? Ci co pracowali na forum (czyli między innymi i ja) dostali kopa w ***** od Generała, bo dupolizy były dla niego ważniejsi niż zapierdzielający na forum.

I tyle w tym temacie.
İmage
15-10-2014, 18:59,
VIP
Full User
Loża Szyderców
Format

Wyróżnienia:

Po 1 Awans może i dostałe od tak (ale ***** co to za awans który nic nie daje) bo Wall'E miał na to kaprys ale co nie zmienia faktu że ja wypraszam sobie i jeżeli masz tak o mnie mówić że jestem dupowłaz czy też szczekającą mendą to wal się gościu i to tak po konkrecie bo to ze Ciebie zdegradował widać miał takie powody nie mnie to oceniać co zrobiłeś widać zasłużyłeś...

Po 2. Skoro tak teraz boli Was upadek forum to już od dawna to było widoczne w jakim kierunku forum zmierza i nawet CI co się odwrócili nie mówili już wtedy że to idzie w złym kierunku tylko najlepiej było olać sprawę i teraz płakać ze forum pada więc no takie płakanie to dla mnie jest bez sensu Wink
15-10-2014, 20:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2014, 20:29 przez miciugo. Powód: Brak )
Mistrz Satyry
Ekspert
Mistrz Satyry
miciugo

Wyróżnienia:

Eee.. czyżby mój post uraził twoje ego, kolego? Jak Kali wyzywa od mend to być dobrze, ale jak Kalego tak nazwą to być grzech? W_leb

Osobiście uważam że nie powinieneś w ogóle zabierać w tej sprawie głosu, jesteś za krótko na tym forum i nie znasz kulis upadku tego forum, oraz powodu odejścia mojej osoby (o czym świadczy: ..widać zasłużyłeś...).

Kiedy zrozumiesz że forum tworzą ludzie a nie formułki? Wyzywając od mend ludzi którzy ciężko pracowali dla tego forum, poświęcając dla niego czas i niekiedy zdrowie, pokazałeś jaki jesteś płytki. Dla twojej wiadomości; Ojciec Dyrektor przekazał te forum w ręce Generała kwitnące i pełne blasku. Niestety osoby które wybrał Generał jako nadzór, doprowadziły do tego że nikt nie chce już na tym forum przebywać, a tym bardziej na nim pracować.

I tyle w tym temacie. Niech tłumaczą się winni bo ja mam to gdzieś. Terefere
İmage

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry