Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Windows Phone i youtube? Czyli najlepszy klient youtube na system od MS!
Autor Wiadomość
15-11-2014, 14:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2014, 14:02 przez dymekxxl. Powód: Brak )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Windows Phone i youtube? Czyli najlepszy klient youtube na system od MS!
Windows Phone i youtube? Czyli najlepszy klient youtube od MS!

İmage

Windows Phone już od dawna nie ma się czego wstydzić w kwestii aplikacji. Jest ich sporo a jeżeli jakiś nie ma to są ich zamienniki lepsze lub gorsze. Nie musze chyba udowadniać że youtube stanowi jeden z ważniejszych elementów naszego internetowego życia. Jest niemal równie ważny co przeglądarka czy szukajka googla. Warto aby na swoim telefonie z Windows Phone dostąpić wygody maksymalnej jeżeli chodzi o korzystanie z tego serwisu. Przyjaciele jak myślicie jaki jest najlepszy klient youtube na Windows Phone? Dlaczego ten jest dla was najwazniejszy? Jakich klientów używaliście? Tubcast, Metrotube, Supertube to tylko niektóre nazwy które kojarzycie?

İmage

Zapraszam was do otwartej dyskusji na temat najlepszego z klientów po której to WSPÓLNIE biorąc pod uwagę wasze doświadczenia zrobimy opis poszczególnych aplikacji. Pomoc w wyborze jest nieoceniona i nie jeden poczatkujący Windows Phone user skorzysta z tego co teraz napiszemy. Serdecznie was zapraszam.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
15-11-2014, 16:01,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

RE: Windows Phone i youtube? Czyli najlepszy klient youtube na system od MS!
Szczerze mówiąc to żaden Wink Korzystałem z kilka aplikacji do YT i były straszne. Jeśli chodzi o moje zdanie to najlepiej korzystać z YT za pomocą explorera, który nie ma się czego wstydzić Smile
15-11-2014, 16:05,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Spoko. Jakie testowałeś? Jakie masz zarzuty na ich funkcjonowanie? Tylko konkretnie bo to ważne aby zobiektywizowac nasza opinię.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

15-11-2014, 16:17,
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

No cóż, powiem szczerze, że dokładnie nie wypisze co w każdej brakowało. Ale w niektórych brakowało opcji supskryptowanych (dobrze to napisałem? O.o ) kanałów, aplikacja od Microsoftu była taka dobra, że uruchamiała YT w przeglądarce (genialne Big Grin )...
15-11-2014, 16:44,
Ekspert
ROM Cooker
Tłumacz
VIP
Budniu

Wyróżnienia:

Dla mnie jeden, jedyny słuszny to ten od M$, który był w markecie, ale google zmieniło coś tam w kodowaniu strony i aplikacja stała się bezużyteczna, więc mały miękki ją usunął i w jej miejsce dał wersję, która jest nakładką na przeglądarkę IE, a która funkcjonuje do dzisiaj. Obecna wersja wygląda i działa IMO dramatycznie.
Nie mniej, deweloperzy wzięli sprawę w swoje ręce i powstał przerobiony i DZIAŁAJĄCY xap tej wersji, którą M$ wycofał. Znajdziemy go nigdzie indziej jak na XDA: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2525841
Są tam dwie wersje: dla telefonów z odblokowanym interop (czyli Samsung Ativ i Huawei Ascend) i dla całej reszty czyli non interop. Aplikacja działa i wygląda zacnie i pewnie bym nadal z niej korzystał gdyby obsługiwała wysokie rozdzielczości wyświetlaczy w jaki jest wyposażona Lumia 1520. Z tego co wiem i czytam, to praktycznie na wszystkim innym działa. Oczywiście do zainstalowania tego xap-a niezbędne jest odblokowanie telefonu i posiadanie konta dewelopera, ale w obecnych czasach nie jest to żadnym problemem.
Ja obecnie na L1520 zamiennie używam Nie widoczne dla niezalogowanych., które zakupiłem kiedyś w jakieś promocji. Faktem jest, że MetroTube jako jedyna w markecie IMO interfejsem wpasowuje się kafelkowy styl modern.
ZANIM ZADASZ PYTANIE ZAJRZYJ DO INSTRUKCJI OBSŁUGI URZĄDZENIA, O KTÓRE PYTASZ, JEST TAM DUUUUUŻO INFORMACJI
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-11-2014, 16:49,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

ml14 musiałeś więc nie używać żadnej z aplikacji z TOP10 powiedzmy bo w standardzie są funkcje takie jak subskrybowanie, kanały itp. Większość z nich ma nawet więcej funkcji niż oficjalna aplikacja youtube na androida. Więc przyjacielu spróbuj potestować jakiekolwiek aplikacje typu metrotube, tubcast bo z pewnością pobrałeś jakieś badziewie z odmętów sklepu MS.

Budniu dzięki za odpowiedź. A powiedz zapewne wiele aplikacji testowałeś? Co sprawia po za interfejsem że Metrotube jest najlepsza wg Ciebie?

İmage

15-11-2014, 17:49,
Ekspert
ROM Cooker
Tłumacz
VIP
Budniu

Wyróżnienia:

MetroTube:
- interfejs,
- działanie jako odrębna aplikacja, a nie "nakładka" na IE,
- zapłaciłem kiedyś, a teraz zasadniczo szkoda mi pieniędzy na inną aplikację z której korzystam może raz na dwa dni, albo i rzadziej (w takiej częstotliwości oglądam YT w telefonie).
ZANIM ZADASZ PYTANIE ZAJRZYJ DO INSTRUKCJI OBSŁUGI URZĄDZENIA, O KTÓRE PYTASZ, JEST TAM DUUUUUŻO INFORMACJI
29-11-2014, 00:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2014, 00:43 przez Budniu. )
Ekspert
ROM Cooker
Tłumacz
VIP
Budniu

Wyróżnienia:

Ok, tylko krowa nie zmienia zdania, dzisiaj stwierdziłem, że lubiany przeze mnie MetroTube nie wyświetla jednej ważnej rzeczy - pomimo zalogowania na swoim profilu i sprawdzeniu w ustawieniach, nie pokazuje wrzuconych przeze mnie filmów ze statusem "niepubliczny" (nie prywatny - choć tych też nie widać). W związku z powyższym przesiadłem się na MyTube, który parę dni temu dostał tak grubą aktualizację (w wersji beta więc za chwilę będzie w pełnej wersji), że obecnie wpasowuje się z wyglądem w moje ramy tolerancji, a wyświetla wszystkie filmy i pozala do tego je pobrać. Cena 3,49 zł za pełną wersję tak więc jest git, aaaaa i jest PL (trzeba tylko ręcznie przestawić ustawienia i zrestartować program).
Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila