Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Co kupić za 1000pln nie gorszego od Xperii Z1?
Autor Wiadomość
29-11-2014, 14:05,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

Co kupić za 1000pln nie gorszego od Xperii Z1?
Moja Z1 zaczęła mnie ciut wkurzać ostatnio, a być może to znudzenie bo już prawie rok u mnie siedzi i tak się zastanawiam nad zmianą fona, na coś innego co nie będzie gorsze. Kwota jaką mógłbym dysponować to maksymalnie 1000 pln. Mile widziane wszelkie oferty, również egzotyczne, byle nowe lub używane w bdb stanie i z gwarancją. Aha, i nic z WP Wink

Moje wymagania:

-ekran ok. 5 cali (nie większy od 5 cali, może max o 0,1-0,2 cala)
-cztery rdzenie (nie gorsze niż snap 400)
-android z perspektywami (aktualizacji ofc)
-aparat min. 8mpix (z fleshem)
-minimum 8gb pamięci wewnętrznej (preferowane więcej)
-złącze microsd (chyba, że telefon ma 32gb pamięci wewn.)
-lepiej żeby nie był to Samsung
-dobra bateria, niekoniecznie pojemna tylko długo wytrzymująca (najlepiej propozycje na podst. doznań własnych)

no i cena <1000pln.
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
30-11-2014, 09:35,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

RE: Co kupić za 1000pln nie gorszego od Xperii Z1?
no w tej cenie to tylko coś z chin ale tu masz deczko droższe :
http://allegro.pl/x-kom-outlet-lg-smartphone-g2-d802-5-2-ips-czarny-i4842158079.html
można poszukać wydaje się dobry wybór

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-12-2014, 22:16,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Wg mnie do 1200 złotych jeżeli chodzi o Androida nadal LG G2 nie ma sobie równych. O cechach tego urządzenia nie będę się rozwodził ponieważ lada dzień wstawiam swoja recenzję - dziś zakupiłem LG G2 własnie więc dopieszczę wczesniej spisana recenzję.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

04-12-2014, 11:22,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

Znów nie dostaję powiadomień o odpowiedziach...:/ G2 kupiłbym w ciemno, gdyby nie ograniczenie pamięci. 16GB to za mało, a 32GB niby dużo, ale w moich warunkach szybko by zeszło. Nie chcę być ograniczony przez pamięć.
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
04-12-2014, 12:16,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/htc/desire610/
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/motorola/motog2ndgen/
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/g3s/LG-G3-s.html

W cenie około 1000 trudno będzie szaleć, bo większość fonów ma albo wbudowaną pamięć albo karty sd do 32 GB.
Szukałbym może co z HTC .

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
04-12-2014, 12:19,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

HTC szczerze nie lubię, za sense (którego nienawidzę) i za trudności w modyfikacjach.
05-12-2014, 13:09, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2014, 13:14 przez ml16. Powód: Brak )
VIP
Ekspert

Wyróżnienia:

Też mam podobny dylemat, znaczy że z1 już leci do wymiany (pewnie na z3 XD) Big Grin Propozycja dymka, jak mówiłem kiedyś" G2 to dobry telefon, ale nie chce nosić dysku przenośnego ze sobą..." Sam mam 16+32 i szczerze żałuję,. że nie kupiłem 64 Wink
Wracając do tematu, może jakiś lenovo? Np. K900? Tylko ekran ciut duży, ale miałeś Z1, przyzwyczaisz się Big Grin
(04-12-2014, 12:16)zbisz41 napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Tego htc nie można zaliczyć nawet do średniej półki, po za tym wygląda jak...powiedzmy typowo kobieco Big Grin Może jak się przymknie jedno oko, będzie okej, ale te ramki są nawet większe niż w Xperii... I szkoda polecać z średniej półki, bo lepiej już używkę flagowca kupić. Przecież po przesiadce z z1 szlak trafi człowieka na takim czymś :/
05-12-2014, 13:29,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

Z tym Lenovo ekran nie jest problemem, bardziej rozmiar całego telefonu. Jest znacznie większy niż Z1, a ja właśnie wolałbym coś mniejszego. Co do pamięci, dostałem na urodziny kartę 64gb i wolałbym mieć telefon, który ją wykorzysta. Z LG myślałem o G2 Mini (czerwony jest mega) i G3S (tylko trochę drogi jak na możliwości). Ewentualnie, choć bardzo niechętnie, rozważam też nową S4, którą mogę mieć za jakieś 1050pln. Wracając do chińczyków, myślałem też o czymś od Xiaomi, np. Mi2 albo Redmi. Cena jest niezła, możliwości niezłe, miui lubię, tylko jedyna wada, jak w wypadku każdego chinola - gwarancja. Nie chce mi się za bardzo bawić w odsyłanie telefonu Bóg wie gdzie na ileś czasu. Wolę mieć GW na terenie polski.
05-12-2014, 13:41,
Ekspert
Ekipa
kwapol

Wyróżnienia:

Toldo ale z czym Ty masz problem? Bierzesz sobie z półeczki od siebie i nikt nie zauważy nawet. Po miesiącu oddajesz i bierzesz następny Smile
Tylko bierz używki, a nie nówki Tongue
05-12-2014, 13:52,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

Problem w tym, że nie mamy używek Big Grin

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry