Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Samsung galaxy s5 opinie
Autor Wiadomość
08-12-2014, 19:24,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Exclamation  Samsung galaxy s5 opinie
Bardzo proszę o informacje o tym modelu ,opinie.
Proszę o rzetelne informacje nie plotki i pierdółki Big Grin
Teksty typu szajsung ... darować sobie .
Dobre by były porównania.
Temat potrzebny na szybko .

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 18:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014, 18:18 przez Imagin. )
Full User

Wyróżnienia:

RE: Samsung galaxy s5 opinie
A wiec tak... Mam S5 od września, trafiłem na bardzo dobry wypust, chodzi mi o spasowanie obudowy (czytałem na innych forach, że niektórzy narzekają na to). Jeżeli chodzi o płynność działania to w skali 1/10 daje ze spokojem 10, aparat po paru poprawkach w ustawieniach również miażdży, zdjęcia ostre, czyste. Ostatnio jako pierwsi dostaliśmy Lolipopa , telefon zaczął zmulac i to ostro... Zacząłem się zastanawiać jak telefon, który kosztował mnie 2k może w ten sposób się zachowywać, ale wystarczyło wipe i telefon śmiga jeszcze szybciej niż był na kitkacie.
Nie zmieniam romu i zmieniać nie będę, nie ma sensu, jedyne co trzeba to root, ale to standard Smile
Sieć LTE działa bardzo fajnie (jestem w Play) srednio jest jakieś 45-50 mB. Bateria przy nieformalnym użytkowaniu trzyma 1 dzień, przy 4.5 h wyświetlacza Big Grin
Od razu gdy go kupiłem, zrobiłem mu prezent w postaci szkła hartowanego i case, co by się za szybko ramka nie zaczęła zdzierac Smile
Jeżeli miałbym kupić go jeszcze raz, to nie zastanawiał bym się ani sekundy.

Myślę, że Ci troszkę pomogłem Smile
09-12-2014, 18:24,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

No dzieki .
Kupiłem własnie S5 wersja dualsim G900FD -nie mylic z wersją s5 mini Big Grin .
Jak robiłes ROOT bo tam jakas flaga w Knox sie pojawia,na lolipop też masz root?.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
09-12-2014, 18:28,
Full User

Wyróżnienia:

Jeszcze na Lolipop nie robiłem roota, lecz śledzę temat na xda, no i już coś tam jest Smile Roota możesz zrobić dwoma metodami, z knox 0x1 (czyli do *****) i 0x0 (czyli sponio).
Ty masz już 5.0 czy jeszcze 4.4?

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila