Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Microsoft powoli oddaje ostatnie oręża Androidowi! Aplikacje MSN w GooglePlay!
Autor Wiadomość
11-12-2014, 19:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2014, 19:23 przez Toldo. Powód: Brak )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

İmage

Polityka googla względem Windows Phone jest jasna i przejrzysta - nie chcemy mieć z tym systemem nic wspólnego. Jedna oficjalna aplikacja w Windows Phone Store wydana została tylko chyba wyłącznie dla picu przez googla.

Polityka Microsoftu jest zgoła odmienna: po udostepnieniu aplikacji takich jak Office, OneDrive, OneNote czy nawigacji HERE na Androida tym razem Microsoft sięgnął po kolejny swój doskonaly produkt czyli aplikację MSN. Jako fan Windows Phone uwielbiam te aplikacje za przejrzystość, prostotę i niezawodność funkcjonowania. Dziwi troche podejście MS, który swoje atuty przekazuje zupełnie za darmo i uwaga w "lepszej" wersji konkurentowi z robocikiem.

Poniżej zamieszczam wam listę aplikacji z linkami oraz krótkimi wideo. Wideo nie przedstawia konkretnie tych aplikacji na androida ale prezentuje ich stylistyke i funkcjonalność.

Dziś zadebiutowały takie aplikacje jak:
1. MSN WIADOMOŚCI

Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

2. MSN SPORT

Kod:
Zarejestruj się.

3. MSN FINANSE

Kod:
Zarejestruj się.

4. MSN PODRÓŻE

Kod:
Zarejestruj się.

5. MSN KUCHNIA

Kod:
Zarejestruj się.

6. MSN ZDROWIE I URODA

Kod:
Zarejestruj się.

7. MSN POGODA

Kod:
Zarejestruj się.

Pozostaje tylko pytanie. Kiedy Microsoft wyda kafelkową nakładkę na Androida?
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 19:59,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

RE: Microsoft powoli oddaje ostatnie oręża Androidowi! Aplikacje MSN w GooglePlay!
Wydaje mi sie ze te aplikacje to taki koń trojański Wink zwykłemu użytkownikowi androida o średniej IQ lub deczko mniej są nudne i na pewno nie pożądane.
Nie mogą do siebie ludzi ściągnąć to wsadzają te nudy aby obrzydzić androida ;D

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
11-12-2014, 20:06,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: Microsoft powoli oddaje ostatnie oręża Androidowi! Aplikacje MSN w GooglePlay!
Wiesz czy taki koń - ja uwielbiałem te aplikacje z kilku powodów m.in przez to że wszystkie synchronizowaly się z kontem live i mogłeś informacje o ustawieniach tych aplikacji tam przechowywać. Instaluje teraz na androidzie i np. mam swoje ulubione potrawy czy drużyny pilkarskie. Po za tym w porównaniu do innych produkcji są bardzo szybkie, niezawodne i przejrzyste. Dla mnie to oddawanie orenża - nie wiem czy MS przewiduje że WP upadnie w najbliższym czasie i próbuje zawojować Androida swoimi aplikacjami? nie wiem... nie mam pojęcia co MS robi
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

12-12-2014, 10:51,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Powiem tak : wydaje mi się ze dotarło do nich ze przegrywają na całej linii .
porażka zaczęła się od chwili kiedy stanęli na WM 6.5 .Zmiany późniejsze w kafelki , całkowita zmiana systemu nie ewolucja zniechęciła użytkowników ,którzy kochali WM 6,1 i 6,5 .
Następna sprawa ;odpuszczenie czy olanie nie wiem jak to nazwać wsparcia dla aplikacji które towarzyszyły WM, zresztą w nowych wersjach soft nie było miejsca dla niektórych.
No i pewnie najważniejsza rzecz dla wielu użytkowników smatfonów totalne dno w GPS, miliony ludzi ma samochody i po to mamy duże wyświetlacze aby dobrze się nawigowało-naprawdę to nie tylko moja opinia.
No i na koniec chyba jednak najważniejsza sprawa TongueRODUCENCI sprzętu , ile z nich robi dobre telefony na WP?

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
12-12-2014, 12:03,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Dobra uwaga. Sam rozwój Windows Phone należy ocenić pozytywnie ponieważ dość szybo system wyrósł. Android też nie był idealny na początku - ba nawet znacznie gorszy od Windows Phone na starcie ale dość złą opinię na userach wyrobił Windows Phone 7 i brak wsparcia dla aplikacji. Teraz po za GPS em czywiscie z aplikacjami jest zupełnie ok ale nawet osoba, która kompletnie nie zna sie na telefonach jak mój tata powiedział mi przed upnem Lumi 520 że slyszał że na tym systemie nie ma żadnych aplikacji. Ale ja bym tak szybko nie pogrzebał MS i Windows Phona. 8.1 dla mnie po dłuższych testach i zatsanowieniu zmierzał w złą stronę. 10 jednak ma być czymś zupełnie innym więc zobaczymy...

İmage

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila