Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

LENOVO wturuje LG i ASUSOWI! P90 i VIBE X2 na CES2015!
Autor Wiadomość
05-01-2015, 23:52,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Jesteśmy już po konferencjach ASUSA i LG gdzie zobaczyliśmy naprawdę ciekawe urządzenia mające grać wazne role w 2015 roku! Lenovo czyli jeden z najwiekszych światowych producentów urządzeń elektronicznych postanowił aby i o nim bylo głosno i zaprezentował dwa bardzo ciekawe modele!

Zaczynajmy...

İmage

Model P90 od Lenovo to typowy model wpasowujacy się w stylistykę ASUSA posiadający 64 bitowy procesor INTELA z najnowszej serii. Oczywiście standardem staje się 5,5 calowy ekran FullHD. Ciekawe jest ukryte ogniwo 4000 mAh, które zapewnia ponadnormalną pracę urządzenia na jednym ładowaniu. Dodatkowo 32 GB pamięci wewnetrznej i 2GB ramu czyli zeszłoroczny standard.

Aparat to 13 mpx z OIS co nalezy ocenić bardzo pozytywnie oraz 5 mpx kamerka do selfie.

İmage

Model VIBE 2X prezentuje się za to fenmelanie pod względem DESIGNU! Procesor jest słabszy bo to Snapdragon 615 i ekran zdecydowanie bardziej człowieczy czyli 5,3 calowy. Zarówno z przodu jak i z tyłu znajduje sie 13 mpx aparat co również nie jest nowością.

Lekko jestem zawiedziony bo Lenovo stać aby nas zaskoczyć. Powyższe propozycje są wszystkim tym co juz od dawna widzieliśmy. Design VIBE 2X jest imponujący ale po za tym wiele mu brakuje aby zainteresować klientów. CES 2015 TRWA!
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
06-01-2015, 09:33, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2015, 09:35 przez zbisz41. )
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

RE: LENOVO wturuje LG i ASUSOWI! P90 i VIBE X2 na CES2015!
No nie wiem i nie do końca się zgodzę z końcowymi wnioskami kolegi Big Grin
Po pierwsze VIBE 2X ma 8 rdzeniowy procesor, metalowa obudowa , podwójny slot kart nano-SIM,cena około 499 $ , prawdopodobnie w kwietniu ma trafić do sprzedaży.
P90 ma wszystko co powinien mieć ,musimy poczekac na testy i opinie bo specyfikacje sa ciekawe.Wyceniony na 369 dolarów smartfon do sprzedaży trafi w lutym.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
06-01-2015, 11:17,
Mistrz Satyry
Ekipa

Wyróżnienia:

Dobrze, że ma aparat 13MPix z przodu i z tyłu, ale za brak aparatu z boku wielki minus...
Przegranymi są ci, którzy nie spróbowali walczyć o marzenia.
Przestrzegaj przepisów BHP
Zwłaszcza na kolei!
İmage
06-01-2015, 12:33,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Powrócę jeszcze do firmy Lenovo z która wiązałem pewne nadzieje i plany.
Te wszystkie prezentacje są nazwijmy to delikatnie dziwne:
pojawiają się zapowiedzi i potem....długo długo nic Big Grin
druga sprawa wszystkie te wypasione modele praktycznie nie dokupienia w Europie o Polsce nawet nie wspomnę, brak softu w innych językach niż chiński i angielski.
Ostatnie nowości typu Vibe Z2 nie widziałem nigdzie , K920 jest rzadko do zdobycia za cenę około 3000 PLN.
Lenovo owszem sprzedaje dużo tanich smartfonow z niższej półki, te nowości to raczej reklamowe gadżety żeby zaistnieć w świecie .
Tak więc to co wydawało się że będzie atutem tej marki : cena, nowoczesność , dostępność odeszło gdzieś .

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
06-01-2015, 13:52,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Też tak uważam jak mój poprzednik. Lenovo ma kosmiczny potencjał, to firma gigantyczna - jedna z większych w branży a niepotrafi stworzyć sieci dystrybucyjnych swoich urzadzeń. Szczytem jest żeby trzeba było z sprowadzać urzadzenia takiej międzynarodowej marki... szkoda ponieważ sam wiele razy miałem ochote kupić urządzenia własnie tej firmy.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila