Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Bardzo fajny pokrowiec za 99 centów? Tylko w chinach!
Autor Wiadomość
08-01-2015, 21:05,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

İmage

Kochani wczoraj po 13 dniach roboczych oczekiwania dotarła do mnie przesyłka z chin gdzie między innymi z czystej ciekawości zamówiłem pokrowiec na mój LG G2. Pokrowiec zamówiłem na poniższej aukcji:

Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Jest to typowy żelowy pokrowiec ale co jest ważne kosztował mnie on 99 centów z dostawą prosto z chin! Podsumowując wydatki wychodzi nam mniej niż 4 złote za bardzo fajny pokrowiec. Co mogę o nim powiedzieć? Bałem się że to będzie błyszczący jak nie powiem co pokrowiec jakich pełno na allegro po 10 - 15 złoty.

İmage

Otrzymałem zaś bardzo elegancki, fenomenalnie spasowany matowy pokrowiec w kolorze niebieskim. Pokrowiec jest niesamowicie cieńki dzięki czemu nie robi ze smartfona jakiegoś grubego potwora i zachowuje jego walory estetyczne. Co więcej pokrowiec nie ma jakiś głupkowatych nazw firm nadrukowanych czy inny szpeczących bajerów. Jest to delikatny jak mgiełka matowy pokrowiec przez który idealnie widać całego smartfona.

Pokrowiec aplikuje sie bardzo bardzo łatwo i trzyma się fantastycznie chroniąc telefon. Naprawdę musze przyznać że jestem zadowolony bo w całej mojej historii obcowania z 3 modelami LG G2 miałem różne pokrowce od 10 złoty do prawie 40 ale ten jest najlepszy zdecydowanie. W Polsce podobnego pokrowca nie spoktkałem na allegro ale czuję że jego cena oscylowała by w granicach 20 złoty.

İmage

Sprzedawca posiada podobne pokrowce na inne modele telefonów i w róznych kolorach więc naprawdę mogę polecic jeżeli szukacie lekkiego pokrowca za paczkę chipsów lub piwo. Chociaż nie piwo mogło by kusić - za paczkę chipsów!
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
08-01-2015, 21:21, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2015, 21:23 przez zbisz41. )
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

RE: Bardzo fajny pokrowiec za 99 centów? Tylko w chinach!
Od jakiegoś czasu kupuje wiele rzeczy w Chinach czy okolicach Big Grin
Te same rzeczy u nas na allegro są o wiele droższe, większość wysyłek jest dodatkowo bezpłatnych i o dziwo z około 50 zakupów nie dotarł do mnie jeden .
Zawsze najpierw u nas szukam czegoś tam , czytam, oglądam, potem szukam u Chińczyków Wink
A dodam że czasem tam są rzeczy których u nas nie kupi Big Grin

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
08-01-2015, 21:52,
Mistrz Satyry
Ekipa

Wyróżnienia:

Uzupełnienie do posta powyżej: a jak się u nas kupi, to trzeba czekać 30-50 dni, aż przyjdzie z Chin :-D
Przegranymi są ci, którzy nie spróbowali walczyć o marzenia.
Przestrzegaj przepisów BHP
Zwłaszcza na kolei!
İmage
08-01-2015, 21:54,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Hahahaha bystre spostrzeżenie Smile Faktycznie gdzie nie patrze na aukcję to od 20 do 40 dni roboczych jak coś jest sprowadzane...
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

11-01-2015, 12:03,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

Mam takie pokrowce u siebie na hurtowni po 3 zł sztuka. Nie do wszystkiego ale mam, więc jakby ktoś chciał to mogę załatwić.
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2015, 13:50,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

To jeszcze taniej niż w chinachSmile Tym bardziej widać jakie przebicie cenowy jest na allegro w przypadku niektórych akcesoriów.

İmage

13-01-2015, 12:56,
Ekspert
Ekipa
kwapol

Wyróżnienia:

Toldo, jak zmienię obudowę w lumce to biorę od Ciebie Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry