Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Need For Speed: No Limit tuż tuż za rogiem!
Autor Wiadomość
11-01-2015, 14:09,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

İmage

Już wiele ładowań smartfonów mineło odkąd na smartfonowym rynku gier pojawił się prawdziwy przełom w postaci Gry Real Racing 3! Gra ta zdemolowala konkurencję i na dobrą sprawę do dziś nie ma żadnego konkurenta nawet ze stajni Gameloftu.

Od jakiegoś czasu trafiamy na informację o kolejnej produkcji EAGAMES o nazwie Need For Speed: No Limit! Gra jest już tuz tuż za rogiem premier i zapowiada się fenomenalnie. Ze screenów i załączonego trailera widać że będzie to komórkowy odpowiednik NFS UNDEGROUND lub MOST WANTED!

Mocno kibicuje temu tytułowi i czekam z niecierpliwością. A jak wam podoba się po pierwszych przeciekach ta produkcja? Bedzie hitem na miarę RR3?
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
11-01-2015, 14:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2015, 14:19 przez Toldo. Powód: Brak )
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

RE: Need For Speed: No Limit tuż tuż za rogiem!
Nie można tej gry porównywać do RR3. To samochodówka i to, ale zupełnie inna liga. NFS typowo zręcznościowy jest, natomiast RR3 daje trochę namiastki realizmu. Poza tym widziałem betę i nie wygląda to najlepiej, mało aut, zero realizmu (Ford Fiesta który jedzie 270km/h) i grafika na poziomie Asphalta 7 i właśnie dla serii Asphalt widziałbym konkurencję w tej propozycji.
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2015, 14:46,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

A gdzie widziałeś bete?? Masz jakieś linki czy coś?
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

11-01-2015, 14:57,
VIP
Ekspert
ROM Cooker
Toldo

Wyróżnienia:

Na ios. https://www.youtube.com/watch?v=T0x3EcJY5vI
LG G3 D855 Titan | Crash Rom v2.1 Android 5.0 | Stock Kernel | Integral MicroSD UHS-1 32GB
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2015, 15:04,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

A w sumie to pewnie coś między asphaltem a NFS:UNDEGROUND... no napewno się skuszę ale masz chyba rację do RR3 nie ma co porównywaćSmile Ciekawe jaka będzie kolejna aktualizacja... ja już mam parówkę i tego drugiego a teraz walcze o najnowszy F1Smile

İmage

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry