Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

eOmniowy FRESZ NIUS - co myślicie o reaktywacji?
Autor Wiadomość
22-01-2015, 19:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2015, 19:06 przez dymekxxl. Powód: Brak )
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

İmage

eOmniomaniacy starsi z was pamiętają serwię szybkich niusów ze świata komórkowego, który niegdyś prowadziłem. Co myślicie o ich reaktywacji? Jeżeli wam się to podoba to czy macie jakieś sugestie? Propozycje zmian? Funkcjonowania FRESZ NIUSU?
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
22-01-2015, 19:53,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

RE: eOmniowy FRESZ NIUS - co myślicie o reaktywacji?
No było ok więc dlaczego nie? Tylko kto to będzie robił , jak często ?

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
22-01-2015, 19:59,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Nie no ja to będę robił. Przyznam się że na duże obszerne artykuły mało kiedy mam czas bo za dużo obowiązków. A FRESZ NIUS nigdy dużo czasu nie zawierał. 2-3 zdania na dany temat i kilka fotek ewentualnie filmików i jest ok.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

22-01-2015, 20:08,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

(22-01-2015, 19:59)dymekxxl napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
No chyba przegiąłeś Wink może tak deczko więcej Big Grin

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
22-01-2015, 20:13,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

nie no to była metafora takaSmile z 7-9 zdańSmile hehehehe choć w sumie o ostatnich wyciekach HTC M9 nie wiele da się powiedzieć...zdjęcia mówią same za siebie

İmage

22-01-2015, 21:13,
Mistrz Satyry
Ekipa

Wyróżnienia:

a może zrobić takiego taskbara, okienko jakieś, gdzie pojawiałyby się te newsy i zmieniały po koleji. Przykładowo Damian dodałby 10 newsów i ostatnie 5 pokazywałoby się na zmianę co 5 sekund, klikając w newsy zostalibyśmy odesłani do tematu lub stronki, gdzie jest więcej informacji na ten temat.

Zerżnąłem ten pomysł ze strony internetowej mojego miasta- wg mnie jest świetny.
glospasleka.pl
Przegranymi są ci, którzy nie spróbowali walczyć o marzenia.
Przestrzegaj przepisów BHP
Zwłaszcza na kolei!
İmage
22-01-2015, 21:40,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

No to jest pomysł fenomenalny i sam o to kiedyś walczyłem tylko ja nie mam pojęcia jak to zrobić od strony technicznej. Po za tym kochani proszę jeszcze udzielcie jakies uwagi? zapatrywania?

İmage

22-01-2015, 23:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2015, 23:39 przez Frozen. )
Administrator
Niedostępny

Wyróżnienia:

Ja tam nie kojarzę o co c'mon... A co do kwestii jakichćś okienek wyskakujących - jak ktoś to umie zrobić to niech robi. Smile Ja żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuje się, zarobiony jestem...

İmage
11-02-2015, 23:05,
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

Woojek chciałeś napisać "ze strony mojej wsi" Big Grin

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II->HTC 7 Mozart->Sony Xperia P
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila