Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

LG G2 - Aplikacje systemowe II
Autor Wiadomość
09-02-2015, 14:50,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

Witam serdecznie. To już druga cześć mojego filmu, którego tematem nadal jest interfejs LG G2 i jego aplikacje systemowe. W tym odcinku odkrywam przed wami tajniki aplikacji Wiadomości, aplikacji Internet oraz moc ustawień tego interfejsu. Mam nadzieję że dzięki mnie poznacie kilka tricków oraz przekonacie się do interfejsu tego urządzenia.

Zapraszam was również do pomocy przy obmyślaniu nazwy mojego kanału. Niebawem przygotuje dla was recenzje gier i aplikacji na system android.

Wybaczcie że film jest aż tak długi ale aby ująć sedno sprawy trzeba się w niej zagłębićSmile

Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
09-02-2015, 21:48,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

RE: LG G2 - Aplikacje systemowe II
(09-02-2015, 21:24)Vinyl Scratch napisał(a): Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Mogę zapytać dlaczego? Co jest lepsze?

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
09-02-2015, 21:59,
Ekspert
Tłumacz
VIP

Wyróżnienia:

RE: LG G2 - Aplikacje systemowe II
Cytat:Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

Tak tak LG śmiało garściami bierze z interfejsów i rozwiązań innych firm ale po za małymi wyjątkami robi to znakomicie najczęściej jeszcze udoskonalając te rozwiązania. Wiadomości np o czym zapomniałem powiedzieć mają opcję uruchomienia się w chmurce nawet gdy gramy w RR3 bez przerywania gry. Czyli nie wychodzimy z aplikacji, po za chmurką jest normalnie dostępna i z poziomu RR3 możemy odpisać na SMS. Takich smaczków jest pełno...nie mniej opcje personalizacji są gigantyczne i uważam że tylko custom romy lub nakładki firm trzecich moga rywalizować pod tym względem z interfejsem LG.
Moje smartphony: Samsung Omnia i900, Samsung Omnia i8000, HTC HD2 , Sony Ericsson Xperia X10, LG Swift Black , HTC HD7, HTC Sensation, Samsung Galaxy SII, HTC TITAN , Galaxy Nexus , HTC ONE X, Xperia Z, Samsung ATIV S, NOKIA LUMIA 925, LG G2, HTC 8X, LUMIA 925, LUMIA 930, MEIZU MX4 --------------- LG G2 GOLD SE!                        

İmage

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila