Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Ascend P8 LTE
Autor Wiadomość
20-05-2015, 19:21,
Full User
wuka

Wyróżnienia:

Ascend P8 LTE
czy ktoś już to cudo ma bo ja będę miał jutrooooooo!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
21-05-2015, 12:44,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

RE: Ascend P8 LTE
Hm, masz już ?
Może jeszcze zdążysz się pochwalić tym cudem? Wink

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
21-05-2015, 16:57,
Full User
wuka

Wyróżnienia:

Aaaaaa już mam, pewnie ze trzy godziny. I szczerze mówiąc jestem poniekąd niezbyt zachwycony. Pierwsze wrażenia są mieszane:
- ekran taki jakiś "niemrawy" przy włączonej automatycznej jaskrawości - jakby zbyt ciemny. Mój obecny LG L90 wogóle nie posiada automatu co skutkowało uciekaniem pod drzewa i do cienia przy chęci wybierania numeru
- dopiero po zamówieniu telefonu w opcji przeniesienia numeru do T-Mobile znalazłem gdzieś informację, że bateria jest niewymienna
- w opisie np na telepolis.pl telefon jest przedstawiony jako Dual Sim i obsługuje karty pamięci do 64GB. I tak poniekąd jest. Poniekąd..... gdyż decydując się na obsługę 2 kart Sim brak możłiwości obsługi karty pamięci gdyż karty zajmują obie szufladki z tym że jedna może być MIKRO a druga NANO. Kartę pamięci wkłada się do tej szufladki na NANO więc automatycznie drugiej Sim nie ma gdzie włożyć
- telefon ma Androida 5.0.2 lecz w moim obecnym LG (zaktualizowanym tydzień temu też do 5.0.2) chodzi on jakoś inaczej - mam wrażenie, że płynniej i "ładniej" z wyglądu
- po otwarciu pudełka nie znalazłem "igły" do wysuwania szufladek na karty (moje niedopatrzenie). Zadzwoniłem do T-Mobile i kosultant słusznie sugerował by dokładnie przejrzeć zawartość pudełka a jak nie znajdę to pójść do najbliższego punktu. Zadałem mu jeszcze pytanie gdzie włożyć kartę pamięci (bo jeszcze nie doczytałem w instrukcji nie mając lupy) ale on też nie wiedział i dał mi numer do ich pomozy technicznej gdzie minuta rozmowy wyceniona jest na prawie 3zł - paranoja
- "instrukcja" to jest coś, czego nie powinno się tym słowem określać - wszystkie jej strony zajmują chyba mniej niż kartka zeszytu. Jeszcze takiego badziewia nie widziałem
Miałem sprzedać mojego LG (w komisie dają mi 250-300zł a za P8Lite zapłaciłem 199zł w abonamencie 49zł) ale zaczynam się poważnie już zastanawiać czy nie zrobić na odwrót i sprzedać Huaweia (a forsa mi strasznie potrzebna) - na allegro w południe był tylko jeden wystawiony za 1240zł. Jeszcze pomyślę. Choć tzw "zdrowy rozsądek" podpowiada właśnie to drubie rozwiązanie póki jest to nowość (na rynku od kwietnia tego roku). To tak na gorąco po godzinnej "zabawie"
21-05-2015, 18:45,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

A to mnie zaskoczyłeś totalnie .
Mam Honor 6 Plus i teoretycznie ma gorsze parametry od P8 a ja co najmniej jestem zachwycony Big Grin
Albo trafił ci się jakiś bubel albo jesteś tak wybredny.
Teoretycznie masz lepszy wyświetlacz 5,2" 424 dpi ja mam 5,5 " 401 dpi,mocniejszy procek u ciebie 2000 MHz u mnie 1800 MHz.
Może u mnie lepiej chodzić bo mam kitkata a ty lolli? Smile
Ale na pewno nie uwierzę że LG L90 jest szybszy i lepiej pracuje .
Co do gniazd sim tez tak mam :lol:

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
21-05-2015, 22:17,
Full User
wuka

Wyróżnienia:

Tylko ja mam wersję LITE a ty piszesz o wersji P8, który to telefon ma o wiele (trochę...znacznie) lepsze parametry......... np wyświetlacza czyli rozdzielczość FullHD i większy nieco ekran (jak znalazłem o 0,2 cala). Poza tym ma np. 3GB RAMu (a Lite ma 2)
22-05-2015, 06:36,
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Aha,to zmienia postać rzeczyWink

SZACUNEK?

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila