Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

Navigo 9i
Autor Wiadomość
18-08-2010, 00:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2010, 00:34 przez Dragon_2009. )
Full User
Dragon_2009

Wyróżnienia:

Navigo 9i
Ostatnio zakupiłem gazetkę LOGO z płytą nawigacyjną NAVIGO i9 (cena 7,90 zł). Co ciekawe nawigacja jest sygnowana wydawnictwem Copernicus (wydawca map papierowych). Czy ktoś z kolegów używał tego programu? Może wcześniejszej wersji? Chętnie poznam opinie!

Nie bardzo miałem czas się zapoznać bliżej z programem ale działa bez zarzutu na Omnii 2 w pionie i poziomie (nie ma możliwości wyboru orientacji ekranu). Obróciłem ekran zewnętrznym programem.

Zalecana konfiguracja PDA:

* Procesor 400MHz.
* System operacyjny: Windows Mobile 6.0 lub nowszy kompatybilny
* Dostępna pamięć RAM: 30 MB.
* Miejsce na dysku 200MB dla mapy PL lub minimum 2GB dla mapy EU.
* Odbiornik GPS.
* Wbudowany moduł GSM

Obecnie: Nokia E7-00 + Lark FreeBird 50.6HD
Poprzednio: Samsung Omnia I900, Samsung Omnia 2 I8000
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
03-11-2010, 22:10,
Full User
bogdanhp

Wyróżnienia:

RE: Navigo 9i
Miałem ten program kupiony razem z urządzeniem do nawigacji firmy Hollux.
Moja opinia na temat tego programu jest taka,że szkoda tym sobie głowy zawracać.Miało to takie braki w mojej okolicy pod Krakowem że po miesiącu sobie odpuściłem.Potem korzystałem parę razy z aktualizacji producenta mapy,ale nic nowego one nie wnosiły,dalej sporo dróg brakuje.Inne programy jak AutoMapa,TomTom czy Garmin mają większość dróg bitych a to poza miastami ma tylko te ważniejsze drogi tak że dojechać do celu można ale z trasami alternatywnymi jest kiepsko.Teraz to chyba wypuścili wersję 10 a tym robią sobie marketing.
03-11-2010, 22:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2010, 22:31 przez zbisz41. )
Loża Szyderców
GPS Ekspert
VIP

Wyróżnienia:

Temat trochę odświeżony ale warto podzielić się swoimi spostrzeżenia, tym bardziej że co jakiś czas w różnych gazetach pojawia się ten program jako darmowy dodatek .
Cytat:Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

To powinno wystarczyć za całą opinie o tej mało aktualnej nawigacji.Mapy stare chyba sprzed paru(a może nastu Smile ) lat , kiepskie POI i informacje o radarach.
Osobiście miałem krótko na omni i900 i poza bezproblemową instalacją nie mogę nic dobrego napisać.
Jako ciekawostkę dodam że program sam się odinstalował kiedy Automapę usuwałem oryginalnym instalatorem Smile.
Szkoda zachodu i naszego paliwa straconego błądząc za ta navi !

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
„Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”Excl
               SZACUNEK?
Dam ci go tyle, ile dostałem od ciebie !
06-02-2018, 16:45,
Full User
tuptus

Wyróżnienia:

Program pozostawia wiele do życzenia. Ciągłe aktualizacje są męczące . Nie polecam !

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila

Wróć do góry