Wątek zamknięty 
Program do łamania haseł Wi-Fi
Autor Wiadomość
03-12-2008, 01:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2010 16:09 przez rbl. )
Full User
veider

Wyróżnienia:

Program do łamania haseł Wi-Fi
Witam czy ktoś z was zna jakiś program do łamania haseł WiFi ?? przydało by sie coś takiego bo czasami jest sie w zasięgu sieci wifi a jest blokowana Wink Pozdrawiam i czekam na odpowiedz Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
03-12-2008, 11:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2009 12:25 przez agkom. )
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

Maxima Dignitas

Re: Program do łamania haseł Wi-Fi
nie sadzę, aby można było tak łatwo znaleźć taki program. Ja na pewno szukać nie będę bo hackerem nie jestem.

SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II->HTC 7 Mozart->Sony Xperia P
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
+
03-12-2008, 11:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2009 11:58 przez Maciekb94. )
Full User
veider

Wyróżnienia:

Re: Program do ?amania hase? Wi-Fi
tutaj już bardziej chodzi chyba o CRACK'ing Wink a może jest ktoś kto słyszał o tym lub przewinął mu sie taki program przez rączki Tongue ?
+
03-12-2008, 12:01
Ekspert
ROM Cooker
VIP
Ryrzy

Wyróżnienia:

no nie to nie cracking Wink takie programy sa pod linuxa... mozna sobie lamac zabezpieczenia sieci... ale nim by to ogarnela omnia to by ci sie znudzilo stac w zasiegu hotspota Big Grin a kazdy bardziej rozwiniety admin by od razu to zauwazyl i zmienil klucz hehehe takze ... nie ma to sensu ;]

Pozdro Ryrzy
+
15-12-2008, 22:24
Full User
Snoopy

Wyróżnienia:

watpie czy sa takie programy na omnie. hackowanie roznego rodzaju sieci wifi poczawszy od live boxa sasiada, a skonczywszy na oferowanych przez dostawcow internetu radiowego jest jak najbardziej mozliwe, jednak aby tego dokonac potrzebna jest znajomosc programow no i troche czasu. gdy juz sie opanuje niezbedna wiedze bez najmniejszego problemu mozna sie wlamac do praktycznie kazdej sieci. po zostosowaniu niezbednych krokow zauwazenie naszego podpiecia sie przez admina platnej sieci wifi jest rowne 0. juz szybciej rozgarniety sasiad zauwazy, ze cos jest nie tak przepustowascia jego lacza.

czy jest sens to robic ? hah, jak dla mnie owszem. kiedy dostaje dc na neostradzie lub wcale nie mam internetu to moge sie podpiac do jakiejs platnej sieci radiowej i miec net za free. w szkole na przerwach moge serfowac po necie na omni, gdyz zhakowalem siec wifi w szkole.
jednak jak juz wczesniej pisalem nie jest to wcale latwe...
+
19-12-2008, 16:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2009 11:59 przez Maciekb94. )
Full User
Janisz

Wyróżnienia:

znalazłem coś takiego:
Nie widoczne dla niezalogowanych. (link do strony producenta)
+
19-12-2008, 18:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2009 12:25 przez agkom. )
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

Maxima Dignitas

to jest totalny nielegal warez i wszystko na raz. na takie rzeczy na forum nie moge pozwolić.
zamykam temat.

SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II->HTC 7 Mozart->Sony Xperia P
+
Wątek zamknięty 

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter

Wersja mobilnaWróć do góryWróć do forów