Dziwny jest ten świat ....a jeszcze dziwniejsze te forum Wink

IGO8 - dyskusja ogólna..
Autor Wiadomość
24-11-2008, 15:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2010, 13:28 przez agkom. )
Full User
andriejev

Wyróżnienia:

IGO8 - dyskusja ogólna..
Pod tym adresem mozna poczytac jak wlaczyc horyzontalne igo na full screenie, u mnie nie dzialalo, ale moze jest ktos kto ogarnie to lepiej i podzieli sie co i jak

Kod:
Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
+ Odpowiedz cytując ten post
27-11-2008, 19:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2009, 13:02 przez agkom. )
Full User
marcinbb

Wyróżnienia:

Re: IGO8 v8.0.0.49545
andriejev napisał(a):Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

U mnie dokładnie tak samo - nie działa.

Choć znalazłem rozwiązanie które u mnie działa może i u Was zadziała.

Pominę kwestię instalacji ponieważ jest ona znana.
Pierwsze uruchomienie ( jeżli były wcześniejsze wersje odinstalować i wywalić z karty IGO8 i 2577 )
Stawiamy telefon w PIONIE i uruchamiamy zainstalowanego IGO - u mnie jest na pełnym ekranie mam nadzieje że u Was też, przechodzimy przez menu języki i takie tam po czym WYCHODZIMY z aplikacji!
Telefon na orientacje poziomą i w tej formie odpalamy IGO8 u mnie ponownie układ poziomy bardziej przyjaznySmile - bez czarnego paska.
I nie radzę zmieniać ustawienia ekranu w menu po po jednorazowej zmianie wszystko znów "szlak trafia" - ponowna instalacja jw. rozwiązuje problem.
28-11-2008, 11:03,
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

czyli tak jak napisałem w instrukcji przy instalacji.. przełączać ekrany tylko z pod ustawien systemu. nie przełączać w programie, bo rozdzielczość szlak trafiTongue
SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II->HTC 7 Mozart->Sony Xperia P
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-11-2008, 13:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2009, 13:07 przez agkom. )
Full User
marcinbb

Wyróżnienia:

Tak tylko przeczytałem Twoją instrukcję dopiero później - co ślepemu po oczach Big Grin

Od razu może napiszę moje odczucia na temat używania samego IGO8
- jest o wiele szybszy w porównaniu z AM
- większe przyciski wyboru można wybierać większość opcji "paluchem"
- ładniej wygląda sam wygląd ikonek podczas nawigacji.

Tyle plusów ale minusów będzie troszkę więcej
- słabo łapie fix`a ( słaby zasięg ) co skutkuje "złą dokładnością" tu AM wygrywa
- widoki 3d budynków w IGO to jakaś pomyłka ponieważ prawie ich nie ma ( mieszkam w Wawie ) i w centrum jest PKiN, i prawie nic poza tym ( choć przyznaje że wyglądają o wiele lepiej niż w AM - jakość kosztem ilości )
- "brak" wsparcia dla położenia telefonu horyzontalnie/pionowo ( sensor )

Ogólnie jak dla mnie IGO8 wygrywa jeżli chodzi o nawigację typowo "poza miasto" ale do większych miast jednak AM.
30-11-2008, 01:01,
Full User
sImPaTicCc

Wyróżnienia:

a poiedzcie co i jak zmienic bi igo8 nie chce mi sie odpalic wyskakuje ze za duza rozdzielczosc ekranu czy cos takiego podobno trzeba jakis plik zmienic ale ja nie wiem co i jak i gdzie zapodajcie opis oki
30-11-2008, 02:44,
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

a skąd masz igo?? bo to co znajduje się w tym dziale do pobrania jest w pełni przystosowane na Omnię więc nie możliwe aby wyskakiwał taki błąd.
Napisz czy uruchamiasz tą wersję z naszego forum i jaki dokładnie błąd wyskakuje..
SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II->HTC 7 Mozart->Sony Xperia P
30-11-2008, 03:16, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2009, 13:12 przez agkom. )
Full User
happysad

Wyróżnienia:

andriejev napisał(a):Nie widoczne dla niezalogowanych.
Zarejestruj się.

U mnie działa bezproblemowo! Dokładnie według instrukcji spod tego adresu. Z innymi wersjami ściągniętymi z netu (w tym nowsze buildy) były same problemy, ale v8.0.0.49545 ruszyła, załapała ustawienia, nawet nie krzaczy się po grzebaniu w ustawieniach programu poprzez menu. Tyle, że fixa łapie faktycznie strasznie wolno - dopiero przy 6 satelitach zaczyna cokolwiek działać. Rozwiązaniem jest używanie "extrasów".
Widok 3D jest niezły, budynki to faktycznie fajny bajer. Oczywiście pod warunkiem, że pliki są dobrze przygotowane - w centrum Warszawy widać kilka charakterystycznych budowli i nic więcej, natomiast w Paryżu widać calutką zabudowę nawet na maleńkich uliczkach.
Jedyne, co mnie martwi, to marna precyzja pozycjonowania. Nawet w trybie "spacerowym" (przełączamy tryb z autka na człowieczka) zdarza mi się "chodzić" gdzieś daleko obok ulicy, a na skrzyżowaniach pojawia się "pijany marynarz" - program głupieje i pokazuje co chwilę inny kierunek marszu. Zatem pod względem precyzji nie dorasta nawet do pięt TomTomowi - niestety.
30-11-2008, 03:19,
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

Re: IGO8 - dyskusja ogólna..
olać te sposoby na horyzontalną. Jak już napisałem w poście odnośnie pobierania iGO jest tam wersja najnowsza i nie ma problemów z landscape. Tylko nie przełączać w programie tylko w Windowsie.
30-11-2008, 10:49, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2009, 13:13 przez agkom. )
Full User
chn`

Wyróżnienia:

Nie rozumiem, dlaczego niektore osoby maja problemy w zlapaniu fix'a. U mnie łapie bezproblemowo, gdy tylko wyjdę na dwor.
30-11-2008, 19:00,
Administrator Specjalny
VIP

Wyróżnienia:

pewnie zasłaniają dłonią antenę i *****;P

[-]
Udostępniaj treści z tego wątku (Dostępne przyciski)
Facebook Twitter Google+ Wyślij maila